Mobilā versija
-0.5°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
7. jūlijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Nams, kas iedveš šausmas jelgavniekiem: tur atkal notikusi nelaime (2)

Foto no videoFoto no video

Daudzstāvu nama jaunbūve Jelgavā, RAF mikrorajonā, ir dažādām leģendām apvīta vieta. Neviens miermīlīgs iedzīvotājs tur savu kāju labprātīgi nesper, bet likumsargi un mediķi to zina kā vietu, kas pievelk cilvēkus, kuri nolēmuši noslēgt rēķinus ar dzīvi, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Teju katram Pumpuru ielas 5. nama iemītniekam ir kāds stāsts par blakus esošo graustu. Kādas kundzes acu priekšā pa augšējā stāva logu izlēcis pašnāvnieks, kāda cita sieviete atradusi jau miruša cilvēka ķermeni. Savukārt Mārtiņš, kurš uzskata, ka ēka ir nolādēta, pirms pāris gadiem pastaigas laikā nepabeigtā daudzstāvu nama pakājē atradis smagi ievainotu jaunieti. Viņa bija nokritusi no vismaz piecu stāvu augstuma.

Arī vakar šajā namā notikusi nelaime. Īsi pēc pulksten deviņiem vakarā nejaušs garāmgājējs zālienā pamanījis bezsamaņā gulošu meiteni, kura, visticamāk, piedzīvojusi kritienu no vairāku stāvu augstuma. Saprotot, ka jaunietes dzīvība karājas matā galā, aculiecinieks zvanījis mediķiem.
Sieviete kritusi no visai iespaidīga augstuma – vairāki klātesošie norādījuši uz sestā stāva logu.

Visticamāk, jauniete gribējusi izdarīt pašnāvību. Tikai brīdi iepriekš viņa redzēta strīdamies ar kādu jaunu vīrieti. Iespējams, tieši šis ķīviņš viņu arī pamudinājis noslēgt rēķinus ar dzīvi.

Vietējie likumsargi norāda, ka šajā gadījumā mediķiem izdevies glābt sievietes dzīvību un viņa šobrīd turpina ārstēties slimnīcā. Par notikušo ierosināts kriminālprocess, noris izmeklēšana un nozīmētas vairākas ekspertīzes, lai noskaidrotu patiesos notikušā cēloņus.Vismaz pagaidām neesot aizdomas par to, ka pamestajā namā būtu noticis noziegums.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. tās ir šausmas

  2. Nelaimes pārņēmušas Jelgavu, jo baznīcas tornī ir ierīkota kafejnīca un citas laicīgās izpriecas.

Krievijas militārās mācības "Zapad" rada satraukumu Latvijā (10)Latvijas Aizsardzības ministrija (AM) seko līdzi šoruden paredzētajām Krievijas bruņoto spēku mācībām “Zapad-2017”, taču šobrīd netiek atklāts, kā šo mācību laikā reaģēs NBS.
Iedzīvotāji krīt uz ielām un lauž kaulus, pat vaiga kauluAizvadītajā diennaktī mediķu redzeslokā nonākuši vairāki iedzīvotāji, kuri guvuši dažādas traumas, krītot uz slidenām ielām.
Draugiem Facebook Twitter Google+