×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
23. augusts, 2016
Drukāt

VIDEO: Nēģu svētku laikā Carnikavā noslīcina auto

Kadrs no videoKadrs no video

Svētdienas pievakarē ap pulksten astoņiem glābēji steigušies uz Carnikavu, kur Smilšu ielā kanālā pamanīts auto. Tikai brīdi vēlāk notikuma vietā ieradušies arī kārtības sargi un LNT raidījuma “Degpunktā” operators, kurš iemūžinājis šos glābšanas darbus un vīru centienus spēkratu izvilkt no ūdens.

Taču filmēšanas laikā pavisam negaidīti uzradies kāds agresīvs vīrietis, kurš nebūt nav bijis mierā ar operatora klātbūtni. Vīrietis uzbrucis un radījis vairākus mērķtiecīgus sitienus, kurus pavadījuši rupji lamuvārdi, taču viņa negaidītais uzbrukums no aizmugures izrādījies neprecīzs. Operators izrādījies veiklāks, izvairījies no uzbrucēja un veiksmīgi atgrūdis treniņtērpā ģērbto vīru. Par laimi, tad jau notiekošo pamanījuši arī kārtības sargi, kuri agresīvo vīrieti aizturēja.

Kad apkārtne jau slīkst tumsā un pārdesmit gadus vecais auto izvilkts krastā, raidījumam izdodas sastapt arī automobiļa saimnieci.Sieviete nenoliedz, ka labi pazīst policistu aizturēto vīrieti, kurš meties virsū kamerai, taču nespēj izskaidrot viņa negaidītos dusmu uzplūdus. Vispār jau viņa šajā situācijā esot cietusī. “Mani pamodināja ap septiņiem no rīta un pateica, ka mana mašīna ir nozagta. Mēs izgājām te aiz žoga, un mašīna jau atradās kanālā. Kas viņu paņēma, kā viss notika, es nezinu. Var redzēt tikai pēdas, kas liecina par to, ka kāds ar to ir braucis.”

Viņa skaidro, ka mašīna stāvējusi pie viņas mājas. Bet, tā kā parkā notikusi diskotēka, kāds to paņēmis.Turpinot taisnoties, sieviete klāsta, ka pat nezinot, kurš izsaucis policistus un ugunsdzēsējus, jo, uzzinot par notikušo, viņa nolēmusi, ka pati tiks galā ar auto izcelšanu no ūdens.

Raidījuma uzrunātie likumsargi atklāj, ka viņiem izdevies noskaidrot, kurš piektdienas naktī vadījis šo automobili. Atbildību par iebraukšanu ūdenī uzņēmies kāds vīrietis. Vai tas ir notikuma vietā aizturētais uzbrucējs, policija neatklāj.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+