Sports
Citi sporta veidi

Krists Neilands

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands no profesionālās kontinentālās komandas “Israel Cycling Academy” sestdien guva uzvaru Ungārijas tūres (UCI kat.2.1) ceturtajā posmā, nostiprinot līderpozīciju kopvērtējumā.

Neilands sestdien izcīnīja uzvaru 138 kilometrus garajā posmā, finišu sasniegdams pēc trim stundām 20 minūtēm un 40 sekundēm. Izšķirošie notikumi norisinājās šī posma pašās beigās, otrās kategorijas kāpumā, kad viņš spraigā cīņā apsteidza mājiniekus Mārtonu Dinu (“Kometa”) un Atilu Valteru (CCC).

Saistītie raksti

Līdz ar to Neilands izcīnīja otro uzvaru četros šī velobrauciena posmos, jo ceturtdien viņš bija ātrākais arī otrajā etapā. Tāpat Latvijas čempions bija tuvu panākumam prologā, bet samierinājās ar otro vietu, jo uzvarētājam piekāpās par nieka 0,34 sekundēm.

Ungārijas tūre piecu posmu garumā noslēgsies svētdien.

Neilandam šīs ir pirmās sacensības pēc dalības prestižajā “Giro d’Italia”, kurā viņš kopvērtējumā bija 100.vietā, bet vienā no posmiem Latvijas čempions grupas braucienā izcīnīja piekto pozīciju.