Mobilā versija
+2.2°C
Austris
Svētdiena, 22. janvāris, 2017
29. novembris, 2013
Drukāt

VIDEO: nepieciešams “ātrais kredīts”? Septiņas reizes nomēri, pirms griez! (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Lai informētu patērētājus par bezatbildīgas aizņemšanās riskiem, Ekonomikas ministrija (EM) sagatavojusi video prezentāciju, aicinot iedzīvotājus „Septiņas reizes nomērīt, pirms griezt!” – atbildīgi izvērtēt “ātrā kredīta” nepieciešamību un spēju to atdot.

EM video prezentācijā arī sniedz ieteikumus, kam pievērst uzmanību kredīta devēja izvēlē un kredītlīguma izvērtēšanā.

Ministrijā uzsver, ka ikviens kredīts ir ilgtermiņa saistības, tāpēc rūpīgi jāizsver savas iespējas atmaksāt aizdevumu. EM aicina īpaši rūpīgi un atbildīgi izvērtēt arī tā saucamo „ātro kredītu” nepieciešamību, jo tās ir īsāka termiņa kredītsaistības ar daudz augstākām aizdevuma procentu likmēm.

EM vienlaikus atgādina: nolūkā nodrošināt lielāku patērētāju aizsardzību pret neapzinātu iekļūšanu nebeidzamā „parādu jūgā”, izstrādāti izstrādāti un valdībā atbalstīti priekšlikumi “ātro kredītu” stingrākam regulējumam, izmaksu samazināšanai un patērētāju maksātspējas izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. atrie krediti ir viena milziga cilveku krapsana un vairak nekas

Cūku mēris neārstējams, bizness atjaunojams (4)Cilvēciskais faktors spēj pārvarēt ikvienu biodrošības barjeru
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (18)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Latvijā decembrī bijusi trešā lielākā gada inflācija ES Latvijā pagājušā gada decembrī, salīdzinot ar 2015.gada pēdējo mēnesi, bija trešais augstākais inflācijas rādītājs Eiropas Savienības (ES) dalībvalstu, liecina trešdien publiskotie ES statistikas biroja "Eurostat" dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+