Mobilā versija
+7.6°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
29. novembris, 2013
Drukāt

VIDEO: nepieciešams “ātrais kredīts”? Septiņas reizes nomēri, pirms griez! (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Lai informētu patērētājus par bezatbildīgas aizņemšanās riskiem, Ekonomikas ministrija (EM) sagatavojusi video prezentāciju, aicinot iedzīvotājus „Septiņas reizes nomērīt, pirms griezt!” – atbildīgi izvērtēt “ātrā kredīta” nepieciešamību un spēju to atdot.

EM video prezentācijā arī sniedz ieteikumus, kam pievērst uzmanību kredīta devēja izvēlē un kredītlīguma izvērtēšanā.

Ministrijā uzsver, ka ikviens kredīts ir ilgtermiņa saistības, tāpēc rūpīgi jāizsver savas iespējas atmaksāt aizdevumu. EM aicina īpaši rūpīgi un atbildīgi izvērtēt arī tā saucamo „ātro kredītu” nepieciešamību, jo tās ir īsāka termiņa kredītsaistības ar daudz augstākām aizdevuma procentu likmēm.

EM vienlaikus atgādina: nolūkā nodrošināt lielāku patērētāju aizsardzību pret neapzinātu iekļūšanu nebeidzamā „parādu jūgā”, izstrādāti izstrādāti un valdībā atbalstīti priekšlikumi “ātro kredītu” stingrākam regulējumam, izmaksu samazināšanai un patērētāju maksātspējas izvērtēšanai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. atrie krediti ir viena milziga cilveku krapsana un vairak nekas

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (8)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+