Sports
Hokejs

VIDEO: Nesavaldīgais Štepāneks par izdarībām Rīgā saņem piecu spēļu diskvalifikāciju0


Jakubs Štepāneks pirmdien Rīgā ielaida divas ripas, izcēlās ar nesavaldību un tika noraidīts no laukuma līdz spēles beigām.
Jakubs Štepāneks pirmdien Rīgā ielaida divas ripas, izcēlās ar nesavaldību un tika noraidīts no laukuma līdz spēles beigām.
Foto: Raimonds Volonts/Rīgas “Dinamo”

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Bratislavas “Slovan” vārtsargs Jakubs Štepāneks par savu nesavaldību pirmdienas mačā pret Latvijas komandu Rīgas “Dinamo” saņēmis piecu spēļu diskvalifikāciju.

Incidents notika “Slovan” pirmdien aizvadītajā izbraukuma spēlē pret Rīgas “Dinamo”, kad trešajā periodā Štepāneks vispirms mugurā ar nūju iegrūda rīdzinieku uzbrucējam Brendonam Makmilenam, par ko saņēma divu minūšu noraidījumu.

Čehu vārtsargs nebija mierā ar šādu lēmumu, tāpēc pēc strīda ar tiesnesi vārtsargs viņa virzienā raidīja salauztu nūju un pēcāk tika noraidīts līdz spēles beigām, saņemot vēl 10+20 soda minūtes.

Balstoties uz iesniegtajiem video materiāliem, izlemts Štepānekam piešķirt diskvalifikāciju uz piecām spēlēm, kā arī naudas sodu.

Saistītie raksti

Tā kā “Slovan” vairs nav izredžu šajā sezonā iekļūt Gagarina kausā un regulārajā sezonā ir palikušas tikai divas spēles, vārtsargam sezona ir noslēgusies. Turklāt sods paredz arī to, ka viņš nevarēs spēlēt vēl nākamās KHL sezonas sākumā, ja paliks šajā čempionātā.

Pašlaik 32 gadus vecais Štepāneks šajā sezonā “Slovan” rindās aizvadījis 36 spēles, kurās izcīnītas astoņas uzvaras un piedzīvoti 25 zaudējumi. Viņš vidēji spēlē ielaidis 3,05 ripas un kopumā atvairījis 89,9% metienus.

“Slovan” ar 33 punktiem 60 spēlēs ir KHL vājākā komanda.

LA.lv