Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. No dārza mājiņas izskrēja kails vīrietis! Kaimiņiene stāsta par piedzīvoto ugunsgrēku0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Trešdien ap pusdienlaiku glābēji devas dzēst 100 kvadrātmetru plašu ugunsgrēku, kas izcēlās Rīgā, Krustpils ielas tuvumā – dārza mājiņu rajonā. Dega neliela, apdzīvota koka ēka un uguns strauji pārmetās uz pērno zāli, draudot izplātīties tālāk. Pirmā nelaimi pamanīja kāda vietēja iedzīvotāja, kura tobrīd strādāja dārzā, kaimiņu teritorijā, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

“Man nebija līdzi mobilā telefona, es aizskrēju uz turieni. Kliedzu..Neviena nav! Iegāju teritorijā, tur vilku suns un vēl viens mazāks. Neviena nav. Aizskrēju uz ciematu. Satiku tur vienu puišeli Es viņam teicu, lai zvana ugunsdzēsējiem. Viņš izsauca,” par notikušo stāsta kaimiņiene Svetlana.

Kamēr glābēji bija ceļā uz norādīto adresi, Svetlana mēģināja dzēst ugunsgrēku pašas spēkiem. Pēc brīža caur dūmu mutuļiem sieviete ieraudzīja kāda cilvēka siluetu. No degošās mājas izskrēja tās saimnieks  alkohola reibumā un bez apģērba.

“Viņš, piedodiet, pliks. Es tur nāku, viņš kā no mātes miesām nācis…kails staigā.. Es viņam prasu: Kur tu biji? Es taču kliedzu. Ugunsgrēks jau tur,” notikumus atceras Svetlana. Taču vīrietis bija vienaldzīgs gan par ugunsgrēku, gan savu paskatu.

Kad ieradās ugunsdzēsēji, kailais vīrietis kaut kur nozudis…

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv