×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.9°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
11. februāris, 2018
Drukāt

VIDEO: Nokosti seši mājas brieži. Īpašnieks vaino kaimiņa grūsno suni un sašauj viņu (16)

Ekrānšāviņš no Skaties.lvEkrānšāviņš no Skaties.lv

Saimniekam Jānim Limbažos ir privātmāja un neliels bizness – briežu dārzs. Sesdien ap 7.00 viņš pamodās no dīvainiem trokšņiem – briežiem uzbrucis vilku bars, tā viņš sprieda. Viņš izskrēja ārā, ieraudzīja baisu skatu – beigtus briežus, kopā bija nokosti seši brieži.

Saimnieks uzreiz  izsauva mednieku, lai uzbrucējus nošautu. Pēc skaņām licies, ka tie bija vilki vai šakāļi.

Kamēr mednieks bija ceļā, saimnieks izlēmis pārbaudīt, kāda situācija – ieraudzīja lielo tēviņu beigtu, divas mātītes beigtas, tad vēl… Kamēr mednieks, neieradās, aplokā viņš negāja, jo tas ir bīstami. Taču viņš ieraudzīja, ka tur atrodas nevis vilki, bet gan divi suņi. Izdzirdot šāviena troksni, viņi aizmuka. Pēc asins pēdām tika atrasts, ka suņi ir no kaimiņu mājas.

Savukārt kaimiņš netic, ka to izdarījuši suņi. Piemēram, viena ir grūsna kucīte, kura, būdama stāvoklī, nevarētu pārlēkt  2,10 metru augstai sētai un nokost briežus, tostarp septiņus gadus veco, kam ir lieli ragi. Vairāk – raidījuma “Degpunktā” sižetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (16)

 1. Vajag aiziet jebkurā vietā pie jūras – Dubultos, Bulduros, Lapmežciemā utt. -, īpaši tur, kur ir zīme, ka ar suņiem atrasties vispār ir aizliegts, uzlikt brilles un apskatīties apkārt – viss kā nosēts ar suņu mēsliem! Var arī pastaigāties pa Rīgu, Jelgavu, Kuldīgu – tur būs tas pats.
  Un vēl, iev, es aiz sevis pat ļoti visu novācu, drazu nevedu uz mežu, bet šķiroju atkritumus, kurus kārtīgi ievietoju attiecīgajās šķirotajiem atkritumiem paredzētajās tvertnēs. Turklāt es nesmēķēju, tāpēc mani dūmi un izsmēķi Jums nevar traucēt. Kā jau norādīja viens komentētājs, pirms gānīties, vajag padomāt, vai trāpīs pareizajam adresātam. Spriežot pēc Jūsu agresivitātes un neadekvātās uzvedības, nav šaubu, ka Jums ir nesocializēts, agresīvs suns vai pat vairāki un Jūs sava suņa mēslus nesavācat, kā arī lienat ar savu cērmju maisu tur, kur ar tiem uzturēties aizliegts.

  • Kā tad visasupmalas esi piemēslojis ar zivju barībām, tukšām pudelēm, stikliem, skārdenēm izsmēķiem utt nav kur kāju spert, tāpat krūmus pied..is, jo redz pierijies zivi gaidīdams, ka līdz mājai neesi turējis, tualetes papīru gan attapīgi biji paķēris līdzi, tagat visi krūmi ness papīru skrandas līdz pirmajiem lietiem, bet tu jau ņeesi no mājās sēdēttajiem un esi noskatījis jaunu vietu ko piecūkot, ti atšķirībā no izkārnījumiem kuri starp citu mēdz palikt arī no savvaļas lopiņiem, pirmajās lietus pilēs izšķīdīs, tavi papirosi, stikla, plastamas tara, čipšu iepakojumi, zivbarību maisi, āķi stiķi gan vēl pāris gadus mētāsie kamēr kāds aiz tevis tos savāks. Pastaigā kur gribi visas malās esi pabijis gan Jelgavā, gan Butes vilcis Jūras piekrastē, gan Ventu un gaiju apmeklējis, nemaz nerunājot par taviem piknikiem un prezervatīvu galniem meža celiņos

 2. Mednieks jau var atšķirt suņa pēdas no vilka pēdām,tas nu ir fakts.

 3. Ar tiem suņiem un viņu saimniekiem ir viens neaprakstāms posts gan pilsētās, gan laukos! Tur būs jāorganizē kaut kāda pretošanās kustība, citādi pilsētās visas malas pieķēzītas, jūrmala visā garumā pieķēzīta, nepārtrauktas suņu rejas visās malās, sakosti cilvēki, laukos vēl arī nokosti derīgie dzīvnieciņi – tas nav pirmais gadījums, par ko nākas lasīt! Lai dzīvo diženā suņu valsts, kur suņiem un viņu pretīgajiem saimniekiem ir tāda visatļautība kā nekur citur pasaulē!

  • Lasītājs 11. februāris, 2018 17:41
   Man gribās jautāt precīzi,kur kas Jūrmalā ir pieķēzīts????
   Vai jūs cīnītais aiz sevis novācat un nevedat uz tuvāko mežu savu drazu un,kad smēķējat nemetat zeme izsmēķus un man piemēram jūs dūmi riebjas,jūs piesārņojat dabu un.t.t

   • Tu tomēr esi prasta bāba,vai maz pazīsti to cilvēku kuru aprej.

   • Vajag aiziet jebkurā vietā pie jūras – Dubultos, Bulduros, Lapmežciemā utt. -, īpaši tur, kur ir zīme, ka ar suņiem atrasties vispār ir aizliegts, uzlikt brilles un apskatīties apkārt – viss kā nosēts ar suņu mēsliem! Var arī pastaigāties pa Rīgu, Jelgavu, Kuldīgu – tur būs tas pats.
    Un vēl, iev, es aiz sevis pat ļoti visu novācu, drazu nevedu uz mežu, bet šķiroju atkritumus, kurus kārtīgi ievietoju attiecīgajās šķirotajiem atkritumiem paredzētajās tvertnēs. Turklāt es nesmēķēju, tāpēc mani dūmi un izsmēķi Jums nevar traucēt. Kā jau norādīja viens komentētājs, pirms gānīties, vajag padomāt, vai trāpīs pareizajam adresātam. Spriežot pēc Jūsu agresivitātes un neadekvātās uzvedības, nav šaubu, ka Jums ir nesocializēts, agresīvs suns vai pat vairāki un Jūs sava suņa mēslus nesavācat, kā arī lienat ar savu cērmju maisu tur, kur ar tiem uzturēties aizliegts.

    • Kā tad visasupmalas esi piemēslojis ar zivju barībām, tukšām pudelēm, stikliem, skārdenēm izsmēķiem utt nav kur kāju spert, tāpat krūmus pied..is, jo redz pierijies zivi gaidīdams, ka līdz mājai neesi turējis, tualetes papīru gan attapīgi biji paķēris līdzi, tagat visi krūmi ness papīru skrandas līdz pirmajiem lietiem, bet tu jau ņeesi no mājās sēdēttajiem un esi noskatījis jaunu vietu ko piecūkot, ti atšķirībā no izkārnījumiem kuri starp citu mēdz palikt arī no savvaļas lopiņiem, pirmajās lietus pilēs izšķīdīs, tavi papirosi, stikla, plastamas tara, čipšu iepakojumi, zivbarību maisi, āķi stiķi gan vēl pāris gadus mētāsie kamēr kāds aiz tevis tos savāks.

  • aizej nu galvu paārstē!

 4. 2 troļļi te izpaužas…
  Mīzaliem skauž, ka kādam kas pieder !

 5. Kad beidzot sāks medīt šakāļus? Vai ķersies klāt bezatbildīgiem saimniekiem? Kādreiz kārtīgs ganāpulka īpašnieks algoja ganus ar suņiem kuri ganīja un apsargāja ganāmpulku. Tagat apvelk robežas ar elektrību vai žogu, pats samudrī vai nobeidz lopus, (nespēdams uzturēt) paver vaļā vārtus, vainu uzveļ visiem suņiem, vilkiem, kaimiņiem, valstij, lai tik izpiestu pēc iespējas lielāku kompensāciju. p.s. cik un kā jāapmāca medību suns lai tas varētu pilnvērtīgi piedalīties medībās? Tad kā speciāli nogalināt, neapmācīts suns var nobeigt N dzīvniekus?

 6. Uzrakstīts tik murgaini, ka nav skaidrs, kas tad galu galā šāva: mednieks vai pats saimnieks. Vai viņa, ir ieroča atļauja?

 7. Saimnieks ”slēgā”muļķīti,redziet,kautkāds karnčelis esot nolikvidējis entos briežus,Apsurds!!Tas mednieks,bikses pielicis,arī tagad meiģin kautko melot

 8. Savukārt kaimiņš netic, ka to izdarījuši suņi. Piemēram, viena ir grūsna kucīte, kura, būdama stāvoklī, nevarētu pārlēkt 2,10 metru augstai sētai un nokost briežus, tostarp septiņus gadus veco, kam ir lieli ragi.

Draugiem Facebook Twitter Google+