Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. “Nosita spoguli ar kāju!” Dreiliņos satrakojies jaunietis demolē kaimiņu automašīnas0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Sabojāta mājas fasāde, izsisti logi, mašīnām nolauzti spoguļi un izdauzīti stikli – tāds ir “sausais atlikums” pēc kāda vīrieša vakara izklaides Rīgā – Dreiliņos – pie Dzilnas ielas 15.nama, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Daži mājas iedzīvotāji un auto īpašnieki par notikušo uzzinājuši tikai nākamajā rītā, bet citi demolēšanu redzējuši paši savām acīm. “Nosita to spoguli ar kāju!” tā raidījumam stāsta kāds aculiecinieks, kurš demolēšanu redzējis pa logu. Jaunietis esot apskādējis vairākus auto.

Jandāliņa vaininieks ir kāds aptuveni 20 gadus vecs jaunietis, kuru vietējie raksturo kā ne visai adekvātu personu. Izrādās, ka, sastopot policistus, huligāns allaž esot rāms un paklausīgs. Arī šajā reizē tā bijis, kad pirmie atbraukuši Rīgas pašvaldības policisti.

Valsts policijā par svešas mantas tīšu bojāšanu ir sākts kriminālprocess. Par izsistajiem mājas logiem nebūs jāatbild, jo cietis paša vaininieka miteklis. Fasāde gan ir kopīpašums, un par to lietas ietvaros zaudējumi tiks aprēķināti un piedzīti, vēstīja “Degpunktā”.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv