Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
22. septembris, 2016
Drukāt

VIDEO: Noskaidrots, kurš dažu sekunžu laika sadauzīja sešus auto (1)

Kadrs no videoKadrs no video

Pirmdienas pievakarē vienā no iekšpagalmiem Mūkusalas ielā risinājās visai spraigi notikumi. Kāda kundzīte dažu sekunžu laikā apskādējusi sešas automašīnas. Raidījums “Degpunktā” noskaidrojis, ka sieviete automašīnu pēdējo reizi vadījusi pirms desmit gadiem.

Apsargs, kurš redzēja notikušo, raidījumam pastāstija, ka sievietes vadītais auto apskādējis vairākus auto, tostarp priekšnieka braucamrīku: “Noskrēju lejā un ieraudzīju, ka pie biroja durvīm kāda automašīna ir ieskrējusi vairākās citās. No pelēkā “Mitsubishi” nāca dūmi, un no turienes izkāpa ārā divas sievietes.

Autovadītāja neko neesot varējusi paskaidrot, viņai esot bijis sasists deguns. Savukārt sieviete, kura sēdējusi pasžiera krēslā blakus, bijusi ļoti dusmīga, jo tieši viņa esot mašīnas īpašniece, pastāstīja apsargs.

Auto īpašniece, iespējams, bija lietojusi alkoholu, tādēļ nevarēja sēsties pie stūres un pierunāja to darīt savu draudzeni, kura, kā izrādījās, pēdējo reizi pie stūres bija sēdusies pirms desmit gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nu piedodiet damas, butu labak majas sedejusas kaut Vai zupu labak varijusas

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+