×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Anšlavs, Junora
Piektdiena, 25. maijs, 2018
20. jūnijs, 2012
Drukāt

VIDEO: Nozaga vārtus Ukrainai vai uzvarēja taisnība?

EPA/LETAEPA/LETA

Anglijas un Ukrainas izlašu spēlē Eiropas čempionātā uzmanības centrā atkal nokļuva tiesneši. Spēles beigās netika ieskaitīti ukraiņa Marko Deviča gūtie vārti – bumba pēc viņa sitiena jau bija šķērsojusi vārtu līniju pilnībā, kad Džons Terijs to izsita atpakaļ laukumā.

Tiesa, pirms tam šajā uzbrukumā Ukrainai netika nosvilpta aizmugure, līdz ar to – no vienas tiesneša kļūdas izrietēja otra. Ja būtu fiksēta aizmugure, tad bumba līdz angļu soda laukumam nemaz nenokļūtu. Līnijtiesnesis arī epizodi iepriekš nefiksēja Ukrainai aizmuguri, kad pēc centrējuma soda laukumā sekoja ļoti bīstams sitiens ar galvu, tiesa, tad bumba lidoja pāri vārtiem.

Jāpiebilst, ka šis ir pirmais lielais turnīrs, kad, lai palīdzētu galvenajam tiesnesim, ir arī pa soģim katrā laukuma galā, kas seko līdzi  tieši notikumiem soda laukumā, un viņam teorētiski vajadzēja redzēt, ka Deviča raidītā bumba šķērsojusi vārtu līniju.

Anglija uzvarēja ar 1:0 un iekļuva ceturtdaļfinālā, kur tiksies ar Itāliju. Ukrainai šajā mačā, lai izkļūtu no grupas, obligāti vajadzēja uzvaru.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/XJnLSVYY8XI” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>
{/source}

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+