Mobilā versija
+17.0°C
Pēteris, Pāvils, Pauls, Paulis
Ceturtdiena, 29. jūnijs, 2017
22. oktobris, 2013
Drukāt

VIDEO: Obamas preses konferences laikā gandrīz noģībst sieviete

presene

ASV prezidenta Baraka Obamas preses konferences laikā gandrīz noģībusi kāda sieviete, ziņo ASV mediji.

Obama bija sasaucis preses konferenci, kas bija veltīta viņa veselības aprūpes programmai. Uzrunā viņš stāstīja, kā Baltais nams cīnījies par neviennozīmīgi vērtētās veselības programmas apstiprināšanu. “Mēs smagi cīnījāmies, lai šis likums tiktu pieņemts, lai cilvēkiem, kuriem nav veselības apdrošināšana, būtu iespēja tikt pie ārsta, lai atbrīvot ģimenes no valdošajām bailēm no saslimšanas…,”sacīja Obama. Šajā brīdi ASV prezidentam aiz muguras stāvošā Sandjego iedzīvotāja Karmela Elisone, kura ir mātes cerībās, gandrīz saļima.

Obama uzreiz pagriezās pret Elisoni. “Es jūs turu! Jums viss ir kārtībā?” sievieti uzrunāja ASV prezidents. Tad pagriezies atkal pret žurnālistiem, Obama smaidot atzina: “Lūk, kas notiek, kad pārāk ilgi runāju.”

Sieviete nekavējoties nokļuva mediķu aprūpē, un dažas stundas vēlāk mikroblogošanas vietnē “Twitter” jau rakstīja: “Ar mani viss ir kārtībā- tikai nedaudz reibst galva. Paldies Barakam Obamam, ka mani noķēra!”

Pievienot komentāru

Itālija draud vairs neuzņemt nelegālos migrantus (1)Ārvalstu kuģi, kuros tiek vesti jūrā uzņemtie nelegālie imigranti, Itālijas ostās netiks uzņemti, ja vien citas Eiropas Savienības (ES) valstis neuzņemsies lielāku atbildības slogu imigrācijas krīzes risināšanā, trešdien pavēstīja augsta ranga informācijas avots valdībā.
Ķīnas karakuģi uz Baltijas jūruPlānotā Ķīnas karakuģu piedalīšanās jūlija nogalē Baltijas jūrā gaidāmajos manevros kopā ar Krieviju var pastiprināt spriedzi reģionā, uzskata Lietuvas ārlietu ministrs Lins Linkevičs.
Draugiem Facebook Twitter Google+