Sports
Citi sporta veidi

VIDEO: Ostapenko pirms Maiami turnīra viesojas suņu patversmē0


Aļona Ostapenko samīļo kucēnu.
Aļona Ostapenko samīļo kucēnu.
Foto: WTA

Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko un citas Sieviešu Tenisa asocācijas (WTA) spēlētājas pirms Maiami WTA “Premier” turnīra, kas šonedēļ sākās Floridā, viesojās vienā no pilsētas suņu patversmēm.

Tenisistes apmeklēja patversmi, kurā mājvietu raduši kucēni. Spēlētāju prieks par suņuku dzīvesprieku bija neviltots, jo īpaši aizkustināta bija Ostapenko, kuru kāds “drošsirdis” arī atļāvās raustīt aiz bizes, uzjautrinot ne tikai pašu tenisisti, bet arī apkārtējos.

Praktiski visos WTA un ATP turnīros tenisistiem paralēli savu tiešo pienākumu veikšanai ir jāpiedalās arī dažādās sociālās aktivitātēs, bet Maiami tas ir īpaši populāri. Tā spāniete Gavrinje Mugurusa, igauniete Anete Kontaveita, bulgārs Grigors Dimitrovs, horvāts Borna Čoričs un spānis Davids Ferers devās palīgā “zupas virtuves” darbiniekiem, kamēr Simona Halepa, Petra Kvitova, Marins Čiličs, Niks Kiris un citi viesojās pie bērniem.

Ostapenko Maiami turnīru sāks no otrās kārtas. Sacensībās viņa ir izlikta ar 22.numuru, bet pirmajā mačā viņai pretiniekos būs čehiete Markēta Vondrušova (WTA 59.). Abas vēl aizpagājušajā nedēļā tikās Indianvelsas WTA “Premier” turnīra trešajā kārtā, panākumu gūstot Vondrušovai.

Maiami startēs arī Anastasija Sevastova, kura šajā turnīrā izlikta ar 11.numuru. Otrajā kārtā viņa tiksies ar čehieti Kateržinu Sinjakovu (WTA 42.), kura ir dubultspēļu ranga līdere. Jāpiebilst, ka Sevastova līdz šim divos savstarpējos mačos pret Sinjakovu allaž zaudējusi.

Saistītie raksti

Tikmēr vīru “ATP Masters 1000” turnīrā Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis šonakt pirmajā kārtā tiksies ar talantīgo serbu tenisistu Miomiru Kecmanoviču.

Pasaules ranga 78.vietas īpašniekam Gulbim izdevās šajā turnīrā iekļūt bez spēlēšanas kvalifikācijā, kamēr ATP ranga 95.pozīcijā esošais 19 gadus vecais Kecmanovičs tika pie rīkotāju piešķirtā ielūguma jeb “wild card”.

LA.lv