×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
15. jūnijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Pa ceturtā stāva logu izkritis un nosities mazs puisītis (1)

Foto AFP/Scanpix/LETAFoto AFP/Scanpix/LETA

Jaunā darba nedēļa ar šaušalīgu notikumu sākusies kādai ģimenei Ogrē. Izkrītot pa daudzdzīvokļu mājas ceturtā stāva logu, bojā gājis divus gadus vecs bērns, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Puisīti, kamēr vecāki bija darbā, pieskatīja 11 gadus vecais brālis.

Kaimiņi pēc notikušā ir šokā. Ģimene, kurā notika nelaime, dzīvojusi trūcīgi, taču noteikti nav bijusi nelabvēlīga. Vecāki par bērniem rūpējušies.

Lai arī nevar noliegt to, ka vecāki šajā situācijā pārkāpuši likumu – divus gados veco puisēnu uzticot vecākajam brālim, kriminālpolicijas priekšniece norāda, ka ģimene iepriekš nav nonākusi likumsargu redzeslokā. Bērni esot bijuši pienācīgi aprūpēti un izglītoti.

Valsts policija (VP) sākusi šī nelaimes gadījuma izmeklēšanu.

Lai šādas nelaimes nepiemeklētu citas ģimenes, policija aicina vecākus pienācīgi parūpēties par savām atvasēm laikā, kamēr bērniem ir vasaras brīvlaiks.

Lai arī no likuma viedokļa vecākie brāļi un māsas bērnus var pieskatīt jau no 13 gadu vecuma, labāk tomēr šīs rūpes uzticēt vecvecākiem, draugiem vai kaimiņiem. Bērni, pat neko ļaunu negribēdami, var ko palaist garām. Diemžēl vienā nelaimīgā reizē neuzmanība var beigties arī ar traģēdiju.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. 2-gadīgo puisīti, kamēr vecāki bija darbā, pieskatīja 11 gadus vecais brālis.

    Šis ir jau 2.gadījums – pirmais bija Dobelē- kad vecākie bērni NESPĒJĪGI (ir par stulbu?) pieskatīt mazāko bērnu ģimenē.
    vecākiem bērniem labāk veicas naudas MANGOŠANA no vecākiem un pat pīpēšana …
    KAS iemācīs bērniem ģimenē būt kā VIENAI komandai- ATBALSTĪT vienam otru?

Draugiem Facebook Twitter Google+