Latvijā
Sabiedrība

VIDEO: Parādu piedzinēji cenšas piedzīt naudu no ģimenes, kas nemaz nav parādā4

Ekrānuzņēmums

Inga un viņas mamma no parādu piedzinējiem saņēmušas aicinājumu samaksāt parādu, taču ģimene ir pilnība pārliecināta, ka nekāda parāda nemaz nav, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”

Kad Ingas mammas telefons iezvanījās, viņa vēl nenojauta par nepatīkamo vēsti. Automātiskā atbildētāja ziņojums vēstīja, ka kundze ir parādniece. Tikai vēlāk viņas telefona ekrāns iemirgojās vēlreiz. Šoreiz parādu piedzinēji atsūtīja īsziņu, ka kundzei ”Latvenergo” jāatmaksā 275 eiro.

Uzzinot par saņemto īsziņu, Inga zvanījusi parādu piedziņas kompānijai ”Gelvora”, kur paskaidrots, ka esot notikusi kļūda un viņas mamma nemaz neesot parādnieku sarakstā.

Lielākais pārsteigums gan sekojis, kad Inga ar parādu piedzinējiem beigusi sarunu. Viņa savā viedierīcē pamanījusi īsziņu no tās pašas kompānijas. Šoreiz jau no Ingas tiek pieprasīta parāda apmaksa 189 eiro apmērā.

Saistītie raksti

Sieviete norāda, ka gan viņa, gan viņas mamma konkrētos tālruņu numurus izmanto jau gadiem ilgi, līdz ar to esot izslēgta iespēja, ka kāds cits esot šos numurus izmantojis.

Nepamatotās īsziņas izsūtījuši parādu piedziņas uzņēmuma ”Gelvora” darbinieki, kuri balstījušies uz novecojušu informāciju. Uzņēmuma pārstāvis noraida spekulācijas, ka šādā veidā tiekot meklēta iespēja, lai svešu parādnieku saistības segtu nesaistīti cilvēki.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv