×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.8°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. septembris, 2016
Drukāt

VIDEO: Pārdaugavā bezkaunīgi laupītāji uzbrukuši neaizsargātai večiņai (1)

Foto-LETAFoto-LETA

Pārdaugavā divi neticami bezkaunīgi laupītāji uzbrukuši neaizsargātai večiņai, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Ap diviem dienā likumsargu palīdzību lūgusi kāda 87 gadus veca pensionāre, kura Vīlipa ielā piedzīvojusi divu laupītāju uzbrukumu.Sieviņa atklājusi, ka divi nepazīstami jaunieši viņai negaidīti uzklupuši no aizmugures, ieķērušies viņas rokās esošajā somiņā un, pat neskatoties uz to, ka kundze pakritusi, izrāvuši kāroto guvumu un nozuduši nezināmā virzienā.

Kamēr kundze dežurantam uzticējusi savu stāstu par notikušo, dežūrdaļā atskanējis vēl kāds telefona zvans. Policistu palīdzību lūdzis kāds jauns vīrietis, kurš redzējis uzbrukumu sirmgalvei un no nozieguma vietas bēgošos ļaundarus, un sācis viņus izsekot.

Uz notikuma vietu steidzās policisti, kuriem izdevās nekaunīgo ļaundari notvert. Policistiem pie 24 gadus vecā uzbrucēja izdevies atrast sirmgalvei nolaupīto somiņu, no kuras gan paņemta visa nauda. Tā, visticamāk, palikusi pie uzbrucēja līdzzinātāja, kuram izdevies aizlaisties.

Šobrīd pret abiem ļaundariem ierosināta lieta par laupīšanu, kas ir smags noziegums, un abiem jauniešiem, visticamāk, nozīmē atgriešanos aiz cietuma mūriem.


Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Paldies vīrietim,kurš palīdzēja šos neģēļus aizturēt.Malacis! Kaut tādu būtu vairāk!

Draugiem Facebook Twitter Google+