Ekonomika
Īpašums

VIDEO: Pārsteigums rēķinos – par atkritumu izvešanu 35 eiro no cilvēka2


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto: Karīna Miezāja

Saņemtais ikmēneša rēķins par komunālajiem maksājumiem trīs Dammes ielu daudzdzīvokļu māju iemītniekus atstājis pamatīgā neizpratnē, jo par atkritumu izvešanu no mājas pagalma jāmaksā pat četras reizes vairāk nekā iepriekš. Arī mājās apsaimniekotājs “Rīgas namu pārvaldnieks” uz iedzīvotāju lūgumiem izstāstīt, kāpēc cena kļuvusi astronomiska, nereaģējot.

Ar raidījumu “Bez Tabu” ieradušies satikties vairāki iedzīvotāji. Visi bruņojušies rēķiniem, paužot neizpratni par to, kāpēc atkritumu izvešana kļuvusi tik dārga.

Juris stāsta, ka viņam par atkritumu izvešanu jāmaksā 35 eiro no cilvēka, kopējā komunālo pakalpojumu rēķina summa pārsniegusi 200 eiro, tāpēc rodas jautājums, cik tad būs jāmaksā gada aukstajos mēnešos, kad tiks pieslēgta apkure?

Iedzīvotāji stāsta, ka parasti atkritumu izvešana maksājusi no 7-14 eiro no cilvēka, šobrīd pat 40, 50 un 60 eiro. Iedzīvotāji vērsušies pie “Rīgas namu pārvaldnieka”, taču skaidras atbildes par iemesliem mistiskajai summai neesot.

“Rīgas namu pārvaldnieka” pārstāvis Krists Leiškalns norāda, ka nekādas izmaiņas atkritumu izvešanas tarifā nav notikušas. Pārstāvis atgādina, ka atkritumu rēķins vienmēr nav identisks, tomēr tam nebija jābūt tādam, kādu to saņēmuši iedzīvotāji.

Saistītie raksti

“Mēs saņēmām nekorektu rēķinu no atkritumu apsaimniekotāja – ir sajauktas ēkas, nav pareizie rēķini, pareizajām ēkām. Šie dzīvokļu īpašnieki nākamajā mēnesī saņems koriģētu rēķinu ar citiem skaitļiem,” skaidro K.Leiškalns.

“Rīgas namu pārvaldnieks” aicina iedzīvotājus samaksāt saņemto rēķinu, lai nākamajā mēnesī to saņemtu jau izlabotu, respektīvi, ar mazāku apmaksājamo summu.

LA.lv
LA
LA.LV
Ekonomika
Patēriņa kredītu visbiežāk ņem turīgie
22 stundas
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Notiek izmaiņas “Fortum Jelgava” vadībā
23 stundas
LA
LA.LV
Ekonomika
Sāk akciju, lai mudinātu cilvēkus izvairīties no finanšu noziegumiem
23 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Pašvaldībām 7 gadu laikā attīstībai sola gandrīz divus miljardus eiro 3
2 stundas
IP
Ilze Pētersone
Latvijā
Liela zivs mazā dīķī! Saruna ar Latvijas restorānu karali Mārtiņu Rītiņu
Intervija 3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Bērnu pusdienas Rēzeknē par pusotru miljonu eiro 1
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
FOTO. Sestdienas rītā Āgenskalnā deg mikroautobuss
1 stunda
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: Merzļikinam krietni labāka otrā NHL spēle, tomēr atkal zaudējums
1 stunda