Paris Saint-Germain’s Brazilian forward Neymar celebrates after scoring a goal during the French L1 football match Paris Saint-Germain (PSG) vs En Avant Guingamp (EAG) at the Roudourou stadium in Guingamp on August 13, 2017. / AFP PHOTO / JEAN-SEBASTIEN EVRARD

Pasaules dārgākais futbolists Neimars svētdien ar gūtiem vārtiem debitēja Parīzes “Saint-Germain” (PSG) komandā, palīdzot tai tikt pie uzvaras Francijas čempionāta otrās kārtas spēlē.

SVF: Krievijas ekonomika augs straujāk par visām pasaules attīstītajām ekonomikām 137

PSG viesos ar 3:0 (0:0) uzveica “Guingamp” komandu.

Rezultāts šajā mačā tika atklāts spēles 52.minūtē, kad bumbu savos vārtos raidīja “Guingamp” spēlētājs Džordans Ikoko. Vēl pēc desmit minūtēm urugvajiešu uzbrucējs Edinsons Kavani panāca 2:0, bet 82.minūtē savu vārdu teica Neimars, atklājot gūto vārtu rēķinu PSG rindās.

Jau vēstīts, ka augusta sākumā PSG par rekordlielu summu, 222 miljoniem eiro, Neimaru nopirka no Spānijas granda “Barcelona”.

Francijas čempionāta pirmās kārtas spēlē pirms nedēļas Neimars vēl netika pieteikts, taču tagad debitēja PSG rindās.

PSG tika pie otrās uzvaras divos mačos, esot viena no piecām komandām, kurai ir pa diviem panākumiem.