×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.0°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
19. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Pazūd sirmgalvis ar atmiņas traucējumiem. Ko dara policija? (2)

Kadrs no videoKadrs no video

“Bardaks” un pilnīgs komunikācijas trūkums? Sirmgalvis Juris ar atmiņas traucējumiem un veselības problēmām ierodas Latvijā un tad pazūd no tuvinieku redzesloka. Tuvinieki uzraksta iesniegumu par cilvēka pazušanu policijā 20. decembrī, tad kungs atrodas un par to tiek paziņots policijai, taču, kā par pārsteigumu – 12. janvārī tiek saņemta vēstule, ka nu ir uzsākta kunga meklēšana, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Kāds sirmgalvis, kurš slimo ar deģenerējošo demenci un cieš no atmiņas traucējumiem, devies uz Latviju no Vācijas, tad pazudis no tuvinieku un draugu redzesloka un maldījies par Tīnūžu un Rīgas apkaimi. Vīrieti sāka meklēt sociālajos tīklos, iesaistot draugus un paziņas.

Izrādās, trīs dienu laikā vīrietis nonācis mediķu redzeslokā, taču palaists tālāk maldīties. Turklāt sirmgalvim nozagtas visas mantas, tostarp pase, bet policija nekādi nevarēja ierosināt lietu.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. es nezinu ko man darit saimnieki ielaidusi savu sradnieku istaba vins dzer katru dienu vada dzerajus prostitutes lamajas agresivs rupjs saucu policiju pagaidam nav kur aiziet jadzivo vienas bailes kad neizvaros nenositis neapzags rupjs agresivs ko man darit bail iet uz majam sakroplos vel es slima sieviete saimniekiem interese tikai nauda kas notiek neinterese ko man darit

Draugiem Facebook Twitter Google+