Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Pazudušā regbista meklēšana izvērsta jau ārpus Olaines0

Foto: Valsts policija

Policija joprojām meklē kopš Ziemassvētkiem pazudušo Latvijas regbija izlases spēlētāju Dāvi Pērkonu, taču – ne likumsargiem, ne Dāvja ģimenei par viņa atrašanās vietu nav nekādu ziņu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

24. decembra vakarā Olainē, Dalbes ielā, tika atrasta 28 gadus vecā vīrieša automašīna ”Toyota Corolla” un brīvprātīgie līdz ar policiju iesaistījās meklēšanas darbos.

Pirmā tika pārbaudīta apkaime pāris kilometru rādiusā no sportista transportlīdzekļa, un tuvējās mājas iedzīvotāji atminas, ka likumsargi klauvēja arī pie viņu durvīm.

“Viņi te pa māju staigāja, vairāk tur ielas galā, arī brīvprātīgie iesaistījās. Pārbaudīja visu aptuveni divas nedēļas. Viņi arī pa dzīvokļiem staigāja, izprašņāja, izjautāja. Policija teica, ka kāds viņu bija redzējis pie mūsu kāpņu telpas, tāpēc policija staigāja arī šeit. Mašīna gan stāvēja tur, ielas galā, bet kāds no kaimiņiem bija teicis, ka redzēja pie šīs mājas. Bet nekas neizdevās, ilgi staigāja un neko neatrada,” stāsta olainiete Valentīna.

Iespējams, sportists patiešām bija atbraucis ciemos pie kāda no Valentīnas kaimiņiem, taču sieviete šo teoriju neuzskata par pārliecinošu. Ja Dāvim šeit būtu kāds draugs vai paziņa, apkārtējie viņu apkaimē manītu biežāk. Pats Dāvis dzīvoja Olaines otrā pusē – tālu no Dalbes ielas.

Vietējie neizslēdz versiju, ka sportists bija dezorientēts brīdī, kad ieradās Dalbes ielā, un, iespējams, pat nesaprata, kur atrodas.

“Nezinu, runā, ka pats esot uz pilsētu atbraucis, bet neadekvātā stāvoklī. It kā dzēris, it kā narkotikas salietojies,” turpina vietējā iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Meklēšanas darbos iesaistījās pašvaldības policija, organizācijas “Bezvests.lv” brīvprātīgie, zemessargi, arī tuvinieki, draugi un paziņas.

Policija joprojām cer, ka parādīsies kāds pavediens, kas meklēšanu padarīs raitāku, tāpēc, ja jūsu rīcībā ir jebkādas ziņas, kas var palīdzēt Dāvja Pērkona meklēšanā, zvaniet uz tālruņa numuriem: 670 866 78 vai 110.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv