Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
13. oktobris, 2016
Drukāt

VIDEO: Pazudušais 22 gadus vecais Matīss atrasts miris (2)

Foto no videoFoto no video

Pēc meklēšanas pasākumiem vakar kādā dīķī Viļķenē atrasts miris 22 gadus vecais kopš 7. oktobra bez vēsts pazudušais Matīss Treimanis, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Divas dienas Limbažu novada Viļķenē notika pazudušā Matīsa meklēšana. Puisis pēdējo reizi redzēts 7.oktobrī, ballējoties kopā ar draugiem kādā mājā Briežu ielā. Tieši šīs ielas galā – Briežu gatvē, Viļķenes zivju dīķī, vakar notika Matīsa meklēšana, jo pastāvēja aizdomas, ka viņš noslīcis.

Šādas aizdomas radušās, jo ūdenskrātuvē atrasta Matīsa cepure un apavi. Ap pulksten 12.00 dienā Matīsa mirstīgās atliekas atrastas turpat netālu no slūžām. Šobrīd pastāv vairākas versijas par puiša bojāejas apstākļiem – visticamākā, ka viņš dzērumā vienkārši iestreipuļojis ūdenī un nav ticis krastā, varbūt izdarījis pašnāvību vai dabūjis pa galvu.

Policijā par šo faktu sākts kriminālprocess, tiks veiktas vairākas ekspertīzes, un policija izmeklēšanas laikā noskaidros visus notikušā apstākļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. ka pazūd pārsvarā latveiši. Kāpēc!!!

  2. Puisis pēdējo reizi redzēts 7.oktobrī, ballējoties kopā ar draugiem kādā mājā Briežu ielā. Tieši šīs ielas galā – Briežu gatvē, Viļķenes zivju dīķī, vakar notika Matīsa meklēšana, jo pastāvēja aizdomas, ka viņš noslīcis.
    Šādas aizdomas radušās, jo ūdenskrātuvē atrasta Matīsa cepure un apavi.
    ———————————
    Matīsam bija ļoti …paveicies ar t.s. draugiem …

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (4)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+