×
Mobilā versija
Brīdinājums +27.0°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
6. septembris, 2016
Drukāt

VIDEO: Pēc ballītes pļavā atrod sadedzinātus auto (1)

Foto no videoFoto no video

Degoši auto, ugunsdzēsēji, policisti, mediķi un šokēti vietējie iedzīvotāji – tāds ir sausais atlikums pēc kādas neparastas ballītes Baldones pusē. Agrā sestdienas pēcpusdienā kāds nejaušs garāmbraucējs Ķekavas-Baldones ceļa malā, netālu no radioaktīvo atkritumu glabātavas pamanījis uz lauka pamestu, liesmu pārņemtu auto. Dažu desmitu metru attālumā turpat blakus mētājušies vēl vairāki acīm redzami apskādēti braucamrīki. Pirmie uz šo karalaukam līdzīgo vietu izbraukuši ugunsdzēsēji, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Lai arī tuvākajā apkārtnē uzrunātie ļaudis visi kā viens atbild, ka ir dzirdējuši par notikumiem pļavā netālu no lielceļa, nevienam nav īsti skaidrs, kas ir jaunie vīrieši, kuri stūrējuši šos auto. It kā redzētais bariņš neesot bijuši vietējie. Turpat notikuma vietā sastaptie ceļu policisti atklāj, ka neviens no pamestajiem automobiļiem nav zagts – to jau izdevies pārbaudīt, taču šobrīd vēl neesot skaidrības par to, kā šie lūžņi šeit nonākuši. Kamēr Baložu iecirkņa policisti vēl tikai šķetina šo lietu, mums izdodas sastapt divus jauniešus, kuri mums uztic leģendu par sestdienas notikumiem.

“It kā vecpuišu ballīti uzrīkojuši! Nopirkuši norakstītas mašīnas un tepat atpūtušies,” stāsta jaunieši. Sarunas laikā ar jaunajiem vīriešiem atklājas, ka jautrā kompānija, kas uzrīkojusi šo neparasto ballīti, visticamāk, ir atbildīga tikai par pirmo no nodegušajiem auto.

Vietējo starpā klīstot runas, ka nākamajā dienā kāds nezināms ļaundaris divus no sešiem uz lauka pamestajiem auto vienkārši nozadzis, jo atslēgas bijušas atrodamas visos braucamrīkos. Viens no garnadža paņemtajiem braucamrīkiem arī ir tas, kuru vēlāk aizdedzinātu atraduši ugunsdzēsēji. Vai šie stāsti un leģendas izrādīsies patiesas, pārbaudes laikā noskaidros likumsargi.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvieši var!

Draugiem Facebook Twitter Google+