×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.1°C
Emīls, Egita, Monvīds
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
23. decembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Pēc incidenta ar kalnu slēpotāju Hiršeru aizliedz filmētājiem izmantot dronus (2)

Kadrs no videoKadrs no video

Starptautiskā Slēpošanas federācija (FIS) pēc otrdienas incidenta ar austriešu kalnu slēpotāju Marselu Hiršeru aizliegusi televīzijas filmētājiem izmantot bezpilota lidaparātus jeb dronus.

Otrdien Itālijā notikušajās Pasaules kausa posma slaloma sacensībās Hiršera otrā brauciena laikā norisinājās nepatīkams incidents, jo vien dažus centimetrus aiz titulētā austrieša muguras nokrita drons. Šāds incidents varēja beigties ar krietni smagākām sekām, tāpēc FIS ir nolēmusi aizliegt izmantot sacensībās šos bezpilota lidaparātus.

Pats Hiršers jau atjokojis, ka palikt bez traumām pēc šāda atgadījuma viņam ir kā Ziemassvētku dāvana. Austrietis arī norādīja, ka kaut kas tāds nedrīkst vairs atkārtoties, jo tas esot ļoti bīstami.

“Tā ir milzu veiksme, ka Hiršers netika savainots. Šobrīd esmu ļoti dusmīgs. Kamēr esmu atbildīgais, droni būs aizliegti,” norādījis FIS vīriešu sacensību daļas direktors Markuss Valdners.

Hiršers otrdien notikušajās sacensībās izcīnīja otro vietu, bet par uzvarētāju kļuva Norvēģijas kalnu slēpotājs Henriks Kristofešens.

Pasaules kausa kopvērtējumā līderpozīciju ar 623 punktiem pārņēmis Hiršers, kurš tagad par 23 punktiem apsteidz Norvēģijas sportistu Akselu Lunnu Svindālu, kurš slaloma sacensībās nepiedalās.

Otrdien sacensībās piedalījās arī Latvijas labākais kalnu slēpotājs Kristaps Zvejnieks, kurš pēc veiksmīga pirmā brauciena sākuma tomēr izstājās.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

 1. Gribēja pabaidīt čalīti, lai tas kustas ātrāk …

 2. Muļķis izmanīsies arī ar dakšiņu nodurties.
  Vai tādēļ aizliegsim dakšiņas ?
  ——
  Drīzāk lobiju inscenējums, jo ar droniem var
  atklāt tāāādas lietas, kuras dažam labam
  tā gribētos neatklāt … !!

Draugiem Facebook Twitter Google+