×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.9°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
12. marts, 2014
Drukāt

VIDEO: pēc sprādziena Ņujorkā sabrukušas divas daudzdzīvokļu ēkas

Foto - kadrs no videoFoto - kadrs no video

Pēc sprādziena Ņujorkā sabrukušas divas daudzstāvu dzīvojamās mājas un notikuma vietā izcēlies spēcīgs ugunsgrēks, ziņo ASV policija.

Negadījumā bojā gājušas divas sievietes, bet 18 cilvēki guvuši ievainojumus, taču likumsargi brīdina, ka upuru skaits, visdrīzāk, pieaugs.

Ņujorkas mērs Bils de Blasio paziņojis, ka spēcīgo sprādzienu izraisījusi gāzes noplūde.

Nav zināms, cik cilvēku atradās ēkā negadījuma brīdī, taču divas piecstāvu dzīvojamās mājas ir pilnībā pārvērtušās drupu kaudzē.

“Tā ir apdzīvota ēka, tur dzīvo cilvēki, un mums ir ziņas par pazudušiem cilvēkiem. Ēka ir pilnībā sabrukusi, vēl joprojām plosās ugunsgrēks, līdz ar to mēs nevaram sākt drupu pārmeklēšanu. Būs bojā gājušie,” sacīja augsta ranga Ņujorkas amatpersona.

Notikumu vietā Hārlemā strādā vairāk nekā 168 ugunsdzēsēji un 44 vienības.

Pēc policijas sacītā, sabrukušas divas blakus stāvošas dzīvojamās ēkas Parka avēnijā Hārlemas austrumos, Manhetenā.

Sprādziens nogranda ap plkst.9.30 pēc vietējā laika. Eksplozijā sprādzienā daudzām apkārtējām mājām izsisti logi.
Apturēta vilcienu satiksme līnijā, kas iet gar notikumu vietu.

Mediji ziņo, ka Ņujorkas komunālo pakalpojumu sniedzējs “Con Ed” plkst.9.13 pēc vietējā laika saņēmis zvanu par gāzes noplūdi kādā mājoklī Parka avēnijā. Uzņēmums pēc divām minūtēm uz attiecīgo adresi nosūtījis inženieri, taču viņš notikumu vietā ieradās pēc sprādziena.

“Con Ed” preses pārstāvis norādīja, ka uzņēmuma komandas pārbauda gāzes līnijas un sadarbojas ar Ņujorkas Ugunsdzēsības departamentu, lai normalizētu situāciju rajonā. Tomēr “Con Ed” vēl nevar apstiprināt, ka sprādzienu izraisījusi gāzes noplūde, norādīja preses pārstāvis.

Apkaimes iedzīvotāji notikušo sprādzienu salīdzināja ar zemestrīci, norādot, ka pēc tam rajonā izskatījies kā kara zonā un gaisā bijusi jūtama nepatīkama smaka.

)

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+