NHL spēlē otrdien nelielu nokdaunu piedzīvoja Pitsburgas “Penguins” vārtsargs Marks-Andrē Flerī. Otrā perioda beigās viņš, cenšoties apturēt izgājienu 1:1, izgāja pretī Ņujorkas “Islanders” uzbrucējam Franam Nīlsenam, taču pitsburgiešu aizsargs Pols Martins, cīnoties ar pretinieku, to īsti neredzēja, kā rezultātā Nīlsens guva vieglus vārtus, bet Martins uztriecās virsū Flerī tā, ka vārtsargam pat ķivere aizlidoja pa gaisu. Tobrīd rezultāts kļuva 5:2 ņujorkiešu labā, bet visā mačā viņi uzvarēja ar 5:3. Flerī atlikušās nepilnas divas minūtes līdz otrajam pārtraukumam vēl nospēlēja, bet pēdējā trešdaļā viņu aizstāja Breds Tisjēns. Pēc mača Flerī atzina, ka jūtoties labi un būšot gatavs doties laukumā ceturtdien, kad abas komandas tiksies atkārtoti.

{source}><param name=”flashVars” value=”catid=35&id=168084&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/” /><embed name=”embed” pluginspage=”http://www.adobe.com/go/getflashplayer” src=”http://nhl.cdn.neulion.net/u/videocenter/embed.swf” type=”application/x-shockwave-flash” width=”640″ height=”383″ quality=”high” allowFullScreen=”true” allowScriptAccess=”always” flashVars=”catid=35&id=168084&server=http://video.nhl.com/videocenter/&pageurl=http://video.nhl.com/videocenter/&nlwa=http://app2.neulion.com/videocenter/nhl/”></embed></object>