Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Pensionārs izglābj aklu sievieti no nāves ugunsgrēkā0

Ekrānuzņēmums.

Rīgā, Kurzemes prospektā šo trešdien, ap pulksten 20 ugunsdzēsēji devās palīgā, jo kādā deviņstāvu ēkā bija izcēlies ugunsgrēks. Šajā dzīvoklī dzīvo akla sieviete. Ugunsnelaime izcēlusies viņas virtuvē. Par notikušo sašutuši ir cietušās sievietes kaimiņi, vēstī LNT raidījums “Degpunktā”.

“‘Mēs dzirdējām, ka bļauj divi vīrieši, un meita man teica, ka viņai bail – tur kāds kaujoties. Es teicu, lai pagaida šeit un aizgāju pārbaudīt, un tur pacēlās dūmi, es atvēru kāpņutelpas logu,” tās dienas notikumus atceras viena no mājas iedzīvotājām.

Iespējamais ugunsgrēka cēlonis vēl nav apstiprināts. Tiek pieļauta iespēja, ka aklā sieviete iededzinājusi svecīti, taču uguni varēja izraisīt arī citas lietas. “Tur dzīvo akla sieviete. Runā, ka viņas radinieki viņu tur ir ieslēguši. Varbūt viņa gribēja pagatavot ēst un ieslēdza plīts riņķi, un tad tur aizdegās,” pieļauj kāda kaimiņiene.

Saistītie raksti

Ugunsdzēsējus izsaucis kāds kaimiņš no augšējā stāva, kurš sajutis stipro piedūmojumu un nekavējoties sapratis, ka būs problēmas Glābēji, pateicoties sirmgalvim, ieradās notikuma vietā laikus.

No piedūmotajām telpām ugunsdzēsēji izglāba vienu cilvēku un izvēdināja telpas. Tikmēr pārējie ēkas iedzīvotāji, kas tikuši cauri sveikā, ir pateicīgi gan ugunsdzēsējiem, gan kaimiņam no augšējā stāva, kurš rīkojies nevilcinoties, ziņoja “Degpunktā”.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv