×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.5°C
Zelma, Zemgus, Virma
Otrdiena, 14. augusts, 2018
22. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Picu piegādātājs Imantā piedzīvo bezjēdzīgu uzbrukumu (1)

pica

Imantā uzbrukts picu piegādātājam, un tas viss darīts spontānas, ne visai gudras idejas vārdā…
Tagad arī picas piegādātājus var ievietot to profesiju sarakstā, kuru dzīvība un veselība ir apdraudēta, veicot darba pienākumus, vēsta LNT raidījums “Degpunktā”.

Varētu šķist, – kas gan šiem cilvēkiem tāds sevišķs ir līdzi, lai viņiem uzbruktu? Nedaudz naudas un karsta pica. Reizēm vienkāršs garāmgājējs ir bagātāks. Taču mēdz tā gadīties, ka mikrorajonos, jauniešiem vācoties baros, dzimst pārsteidzošas idejas, par ko pēc tam jābrīnās gan policistiem, gan, iespējams, pašiem ideju autoriem.

Pirms kāda laika slimnīcā ar vardarbīgiem miesas bojājumiem nonācis kāds vīrietis. Ārsti ziņojuši policistiem, likumsargi sākuši lietu šķetināt. Policistu darbs nebija ļoti sarežģīts. Vajadzēja noskaidrot, kas picu pasūtījis – pēc tālruņa numura, no kā zvanīts uzņēmumam. Tā kā noziedznieki nebija tik gudri, lai tam neizmantotu savu telefonu, ātri vien kļuva skaidrs, kuri varētu būt vainīgie.

Proti – tiesa lēmusi, ka cilvēki, kuri paveica šādu smagu noziegumu, nav sabiedrībai bīstami un līdz tiesai var pasēdēt mājās dīvānā. Pēc tam gan var nākties doties uz cietumu. Paši vīrieši notikušo skaidrojuši kā dzēruma sekas un vēlmi ietaupīt naudu.

Vai bezmaksas picas ir gana liels ieguvums, lai vairākus gadus pavadītu cietumā, spriediet paši!

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Varat man nepiekrist ,bet baros pulcējas lielāko tiesu mūsu kaimiņu tautas pārstāvji (massovoje guļaņje).Kopš seniem laikiem sādžās lasījās baros un staigāja.Diemžēl daudzus netikumus ir pārņēmuši arī mūsu jaunieši.

Draugiem Facebook Twitter Google+