Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO: Pie apvāršņa parādījies krāpnieks, kurš veikalos veikli apkrāpj pārdevējas. Marita brīdina citus1


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Vairāku Latvijas tirdzniecības vietu pārstāvji brīdina par krāpnieku, kurš siro pa veikaliem un aiz pieklājīga ārzemnieka maskas veikli apzog veikalus, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Ar ”Bez Tabu” starpniecību citus amata brāļus un māsas brīdina pārdevēja Marita, kura strādā sieviešu apakšveļas veikalā tirdzniecības centrā ”Šokolāde” Siguldā.

Veikalā ienācis no skata glīts un pieklājīgs vīrietis, kurš noskatījis lētāko preci – sieviešu zeķubikses, stāsta pārdevēja Marita. Vīrietis runājis vācu valodā, norēķinoties pasniedzis 100 eiro banknoti. Saņēmis atlikumu, vīrietis pārdomājis un lūdzis banknoti atpakaļ, sakot, ka vēlas maksāt ar mazāku banknoti, pasniedzis atlikumu atpakaļ. Tikai vēlāk sieviete sapratusi, ka pret pašas gribu iesaistīta krāpnieciskā burvju trika demonstrējumā.

Saistītie raksti

Pārdevēja, iekritusi viltīga zagļa lamatās: “Viņš izvilka maku. Tur bija pilns ar naudu. Izbira kā kārtis. Tad viņš maisīja, lūdza, lai samainu 50 eiro gabalā. Es viņam samainīju. Tad viņš atkal lūdza atpakaļ to simtnieku. Nodomāju – ārzemnieks, mazums kādas dīvainības. Es atkal samainīju. Viņš bija priecīgs, es arī priecīga. Ejot ārā no veikala, atvadījās līdz pašām durvīm. Beigās sapratu, ka kaut kas nav riktīgi.”

Pārskaitot kases saturu, sieveiete konstatējusi 50 eiro iztrūkumu. Iztrūkumu atlikusi atpakaļ kasē no sava maciņa. Pārdevēja neziņoja policijai un apsardzes darbiniekiem par notikušo. Tomēr par izmanīgo zagli, ievietojot ierakstu sociālajā tīklā ”Facebook.com”, brīdināja citus. Ar ierakstu dalījušies astoņi tūkstoši lietotāju. Komentāros daudzi atzīst, ka piedzīvojuši līdzīgu krāpniecību.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv