×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.5°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
27. novembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Piedzērusies sieviete Saldū ar stikla lausku nodur savu kavalieri (6)

Kadrs no videoKadrs no video

Saldus novada Vadakstes pagastā notikusi slepkavība. Kāda sieviete ar sasistu stikla pudeli nodūrusi savu kavalieri, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Tuvinieki gan norāda, ka notikušais tikpat labi var būt pašaizsardzība – liecinieku notikušajam nav.

Vadakstes pagastā, Lietuvas pierobežā, kādā mājā klaja lauka vidū dzīvo tikai pensionāri un bezdarbnieki, izņemot kādu 45 gadus vecu sievieti vārdā Ieva un viņas dzīvesdraugu – 58 gadus veco Leonu. Abi esot reizi pa reizei kaut kur piestrādājuši.

Aizvakar gan abi mīlnieki ļāvušies uzdzīvei, turpinot svinēt Ievas neseno jubileju. Dzēruši vīnu. Izdzēruši tik daudz, ka abu starpā sācies strīds. Ievas dēls saka, – tā nebūt nav pirmā reize, kad abi saķērušies.

“Ļusis bija greizsirdīgs… Skandalējās un aizgāja tā…,” stāsta sievietes dēls.

Kas īsti noticis abu starpā, nav zināms, taču rezultātā sieviete ar sasistu pudeles lausku esot savu dzīvesbiedru nogalinājusi.

Trakākais esot tas, ka uzreiz pēc notikušā no skolas pārnācis mājās mazais dēlēns Mārtiņš, un viņam notikušais bijis pamatīgs pārdzīvojums. Mārtiņš šaubās, vai mamma ir vainojama tīšā slepkavībā. Drīzāk viņa iedūrusi vai iesitusi dzīvesdraugam pašaizsardzības nolūkos.

Aizdomās turamā sieviete tomēr tiek vainota slepkavībā, bet, tā kā viņa izmeklētājiem visu atklāti stāsta, aiz restēm līdz tiesai nebūs jāsēž. Oficiālā versija ir šāda: abiem izcēlās sadzīves konflikts, kopīgi lietojot alkoholu, un sieviete ar pudeli iesita vīrietim pa galvu un pēc tam, izmantojot šīs pašas sasistās pudeles lausku, iedūra viņam kaklā.

Sieviete ir dzimusi 1970. gadā, un viņa notikuma brīdī bijusi stiprā alkohola ietekmē.

Policija sievieti ir aizturējusi, un pēc aizturēšanas viņai ir piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis. Te gan jāpiemin, ka sieviete ir sniegusi liecību un labprāt sadarbojas ar policiju.
Jāpiebilst, ka ne aizdomās turamā, ne arī bojāgājušais vīrietis līdz šim nebija nonākuši policijas redzeslokā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Reportiesris ar savu zemo izglītības līmeni un tikpat gudriem jautājumiem bija pilnīgi nevietā. Vai tiešām komandā ir tik vien sekli cilvēki???

  2. Saldus un Vadakste nav viens un tas pats, virsrakstu vajadzētu izlabot

  3. Ko tad var citu vēlēties? Tā ir patiesa musdienu lauku realitāte-nav jāstrādā ,dzīvo uz pabalstiem,kurus tā pavisam brīvi nodzer.Veikali vai laukos ,vai pilsētās ir pilni ar alkoholu,pieejami brīvi,kā arī “točkas”.Nu,ja cilvēkiem nav vērtību ,nav atbildības par sevi un saviem bērniem ,nav jāstrādā,tad tik dzer.Un tas viss agri vai vēlu noved pie traģēdijām.Trakākais ir tas ,ka mēs pārējie esam pret to vienaldzīgi!

  4. kur saldus un kur vadakste.50 km

  5. Cik daudz nepatiesības VIENĀ rakstā. Galvenais lai būtu briesmīgāk un vairāk melu! Apsveicu ar neprofesionalitāti! Māja atrodas ceļa malā. Vīrietis bija vecāks. Vīrietis iepriekš sodīts, sēdējis cietumā.

  6. kas taa par ironiju- milnieki.Tikko kautkads paris sakasaas taa milnieki…..nevar vienkarsi virs un sieva…izklausas pec nirgasanaas…taa kaa berni skolaa-brute ar brutganu..

Draugiem Facebook Twitter Google+