×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Vineta, Oļegs
Piektdiena, 17. augusts, 2018
8. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Pirms partijas dibināšanas Kaimiņš iepazīstina ar domubiedriem (7)

Foto - LETAFoto - LETA

Arturs Kaimiņš Saeimā

Pie frakcijām nepiederošais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš maijā dibinās jaunu politisko spēku, liecina deputāta paziņojums.

Kaimiņš informē, ka, kad pirms divām nedēļām, publiski apņēmies 8. februārī iepazīstināt sabiedrību par saviem plāniem, sagaidījis atsaucību no vairākiem simtiem cilvēku.

“Līdz ar to esmu sapratis, ka nepieciešams dibināt jaunu politisko spēku. Ar prieku Jums paziņoju, ka jaunais politiskais spēks tiks dibināts 2016.gada 3.maijā,” pauž Kaimiņš.

Vienlaikus Kaimiņš norāda, ka pirms dibināšanas ir veicami daudzi priekšdarbi. “Vispirms jāapkopo spēki. Jāizveido reģionālās un tematiskās darba grupas. Nepieciešams detaļās izstrādāt partijas programmu. Jāveic daudzi organizatoriskie darbi,” uzskaita deputāts.

Tādēļ viņš pirmdien aicina Latvijas iedzīvotājus iepazīties ar domubiedru kopienu “Kam pieder valsts?” (www.kampiedervalsts.lv, www.kpv.lv). “Šīs kopienas mērķtiecīga darbība dos iespēju sabiedrībai aktīvi piedalīties politikas veidošanā. Tā dos iespēju apvienot spēkus, lai kopīgi cīnītos pret ierēdņu un politiķu patvaļu, augstprātību, izšķērdību un nekompetenci,” norāda Kaimiņš.

Savukārt intervijā telekanāla LNT raidījumam “900 sekundes” Kaimiņš teica, ka Latvijā ir simtiem gudru cilvēku, kuriem jādot iespēja piedalīties valsts procesos. “Man uz galda stāv simtiem iesniegumu, [no cilvēkiem] kas grib piedalīties, kuriem apnikusi situācija, kas notiek Latvijā,” teica Kaimiņš.

Aģentūra BNS jau rakstīja, ka 16.decembrī Kaimiņš izstājās no frakcijas, norādot dažādus iemeslus šādam lēmumam. Kaimiņš šobrīd ir vienīgais pie frakcijām nepiederošais deputāts parlamentā.

http://sunubuda.tv/kam-pieder-valsts/

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. KARTEJAIS ..CIK MAKSA BILETE LIDZ IRIJAI.

  2. vISPIRMS JĀLIKVIDĒ KOALĪCIJAS PADOME, KĀ PRETLIKUMĪGA. Vara jānodod PILSOŅU KONGRESAM ! KAIMIŅ, TURIES !!!

  3. Bet Klaunu partija Latvijā jau reiz bija!

  4. Domubiedri Sarkandaugavā.

  5. Jāmaina ir varas attieksme pret cilvēkiem, jo tieši par mūsu nodokļu naudu viņi tiek uzturēti, ja darba devēju neapmierina darbinieks , tad viņš to vai nu atlaiž, vai nu piespiež strādāt. Mūsu gadījumā valsts vīri ir mūsu visu darbinieki, jo mēs viņiem maksājam no savas kabatas. Ticu, ka jaunā partija to spēs, jo daudzi tiešām nav apmierināti ar esošo situāciju, it sevišķi tā saucamo bēgļu jautājumā.

  6. Tautieši! Briest kārtējais ziepju burbulis-a la Zatler. Ar tādiem pašiem lozungiem un mēģinājumiem spēlēt uz vienkāršu cilvēku mūžīgām jūtām.

Draugiem Facebook Twitter Google+