×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.4°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
29. jūnijs, 2015
Drukāt

VIDEO: Policija Stopiņu novadā atrod aptuveni 16,4 tonnas nelegālā alkohola (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Jūnija sākumā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki atklājuši nelegālā alkohola ražotni un atsavinājuši ievērojamus nelegālā alkohola krājumus. Par nelegālā alkohola ražošanu, glabāšanu un pārvadāšanu ir aizturētas vairākas personas, informē VP.

Šī gada 10. jūnijā Valsts policijas Salaspils iecirknī tika nogādāts 1953. gadā dzimis vīrietis, jo Stopiņu novada pašvaldības policijas darbinieki vīrieša automašīnā Ford Sierra bija pamanījuši ievērojamu daudzumu nelegālā alkohola – aptuveni 300 litrus.

Izmeklēšanas laikā Rīgas reģiona Kriminālpolicijas darbinieki noskaidroja iespējamo alkohola iegādes vietu un tirgoni. Dodoties veikt kratīšanu iespējamajā alkohola tirdzniecības vietā, policisti pamanīja automašīnu “Fiat Alhambra”, kuru vadīja 1956. gadā dzimusi sieviete. Šī sieviete tikko no aizdomās turamās personas bija iegādājusies aptuveni 125 litrus nelegālā alkohola.

Kratīšanas laikā policisti atklāja, ka 1966. gadā dzimuša vīrieša mājvietā Stopiņu novadā, Vālodzēs, atrodas nelegālā alkohola ražotne, kas aprīkota ar speciālām iekārtām. Kopumā policisti vairākās garāžās un šķūņos atrada un atsavināja 16,4 tonnas dažāda veida nelegālā alkohola, tostarp aptuveni vienu tonnu tīrā spirta.

Visas iesaistītās personas tika aizturētas un sākti vairāki kriminālprocesi pēc Krimināllikuma 221.2 panta par nelikumīgu alkoholisko dzērienu ražošanu, glabāšanu un pārvietošanu, ja tas izdarīts lielā apmērā. Par šādu likuma pārkāpumu var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. kur tagad cilvēki liks pabalstu naudu ?
    Būs vēl jāpērk bērniem maize …

  2. un to visu bija padomā pārdot kā bootleg’u Centrāl’ Kolchõz’ Tirgū?

  3. Visi tiks atbrīvoti pierādījumu trūkuma dēļ, ja labi samaksās.

Draugiem Facebook Twitter Google+