×
Mobilā versija
+10°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
14. decembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību saistībā ar slepkavību Jelgavā (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ilustratīvs foto

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību saistībā ar slepkavību Jelgavā, aģentūru BNS informēja Valsts policijas pārstāve Ieva Sietniece.

Viņa norādīja, ka 7.decembrī ap plkst.7 Jelgavā, Satiksmes ielas Nr.51 nama pagalmā, pielietojot šaujamieroci, tika nodarīti miesas bojājumi vīrietim. No gūtajām sešām brūcēm vīrietis slimnīcā mira. Tika uzsākts kriminālprocess par slepkavību, kurā tiek veikta pirmstiesas izmeklēšana.

Viena no galvenajām izvirzītām versijām, kāpēc pastrādāta slepkavība, ir saistīta ar sašautā vīrieša privāto dzīvi, bet tiek pārbaudītas arī citas versijas. Veiktas virkne procesuālo darbību kriminālprocesā, piesaistīts kinologs ar dienesta suni, nopratināti liecinieki, veiktas vairākas iedzīvotāju aptaujas, pārbaudītas automašīnas.

“Policija pateicās iedzīvotājiem, kuri bijuši atsaucīgi un snieguši informāciju, bet neskatoties uz to, policija atkārtoti lūdz iedzīvotāju palīdzību saistībā ar notikušo slepkavību,” pauda Sietniece.

Policija lūdz atsaukties iedzīvotājus, kuri ir bijuši aculiecinieki notikušajā vai ir kāda cita informācija, kas palīdzētu izmeklēšanai, kā arī ja ir informācija par kādu no automašīnām, piefiksējuši tās numuru un marku.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Veiktas virkne procesuālo darbību kriminālprocesā, piesaistīts kinologs ar dienesta suni, nopratināti liecinieki, veiktas vairākas iedzīvotāju aptaujas, pārbaudītas automašīnas.
    ———————-
    Pēc cik STUNDĀM izkasījās kinologs ar suni?
    Garkalnē pat pēc žurnālista zvana policija ieradās pēc 2 stundām!
    Ja būtu ieradies uz karstām pēdām vainīgais būtu atrasts …

Draugiem Facebook Twitter Google+