×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
14. marts, 2018
Drukāt

VIDEO. Policija pļavas vidū atrod bezpalīdzīgu sirmgalvi bez zābaka (4)

Ekrānuzņēmums.Ekrānuzņēmums.

Policija pavisam nejauši  Daugavpils šosejas malā pie Ogres – pļavā – pamanījuši kādu “sakumpušu” vīrieti. Pieejot tuvāk, policisti saprata, ka cilvēkam tiešām ir problēmas, jo vienā kājā nebija ziemas apavu. Vīrietis sēdējis un acīmredzami bija nosalis – trīcēja no aukstuma, vēstīja TV3 raidījums “Degpunktā”.

Sirmais vīrietis policistiem sacījis, ka dzīvo Salaspilī. Nosaucis savu vārdu un uzvārdu, bet neko citu vairs neesot spējis pateikt, kādēļ atrodas pļavas vidū. Vīrietis nebija spējīgs piecelties un aiziet līdz policijas auto. Kārtībsargi sagādāja folija segu, lai viņš sasildītos. Policija izsauca ātro medicīnisko palīdzību, lai noskaidrotu vīrieša veselības stāvokli un sniegtu palīdzību. Mediķi cietušo hospitalizēja.

Policija nebija ne jausmas, cik ilgi vīrietis ārā sniegā un aukstumā uzturējies. Vēlāk noskaidrojās, ka tuvinieki bija vērsušies policijā un sākuši meklēt pazudušo. Tiek pieļauts, ka vīrietis uzturējies ārpus telpām apmēram divas diennaktis. Šajā gadījumā viss beidzies laimīgi, vēstīja “Degpunktā”.

Skatīt pievienoto video.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Prieks par policistu rīcību.

  2. Kad reiz sāks domāt un analizēt,kāpēc tā notiek? Vai nav pārāk daudz šo sajukušo un kas par ierīcēm LV ir uzstādītas cilvēku neprātam? Es kaut kā agrāk neko tādu nebiju dzirdējusi,katrā ziņā ne masveidīgi,kā tas ir tagad

  3. LABI KA VEL NESAKA KLAPET.LIEPAJAS PASVALDIBAS POLICIJA IEVED STABA,UN NEKO NEPRASOT SAK DAUZIT.KAD TU UZ BETONA GRIDAS NOGULEJIS APDAUZITS,NOSALIS TAD VEL UDENI UZSLAC VIRSU,LAI CELOTIES,JO JAIET ARA.TAGAD REDZU KADAS IR TAS EIROPAS VERTIBAS.PEC MANIEM UZSKATIEM TA IR SPIDZINASANA,APZAGSANA,PAZEMOSANA.KO ULDIS SESKS PAR TADU RICIBU VARETU TAUTAI IZSKAIDROT.MES ATGRIEZAMIES SS,,,VARJANTA.?

  4. Kad kājas vēl darbojas, bet smadzenes vairs nē…

Draugiem Facebook Twitter Google+