×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
13. oktobris, 2015
Drukāt

VIDEO: Policisti soda par drošības jostu nelietošanu, bet paši tās ignorē (3)

policisti

Videomateriāls ar policistu, kurš aizmirsa tādu sīkumu kā drošības josta, nav vienīgais precedents, kad likumsargi paši pārkāpj likumu. Bez Tabu veiktajā eksperimentā pieķēra vairākus darbiniekus, kuri šķietami pat negrasījās piesprādzēties, vēsta raidījums Bez Tabu.

Jau vēstīts, ka pavisam nesen sabiedrību pāršalca ziņa par policijas šefa Inta Ķuža demonstratīvu nepiesprādzēšanos Latvijas Televīzijas raidījumā, turklāt maza bērna klātbūtnē. Toreiz viņš atvainojās sabiedrībai un deva solījumu sekot līdzi tam, lai arī viņa kolēģi domātu par šo it kā nelielo, taču drošai satiksmei vitālo sastāvdaļu – piesprādzēšanos.

Kādā agrā darba dienas rītā Bez Tabu devās uz vienu no policijas iecirkņiem, lai pie tā ieejas pārliecinātos – piesprādzējas viņi vai nē. Kaut arī ir tādi likumsargi, kas to ievēro, pārsteidza vairāki indivīdi, kuri ne tikai nepiesprādzējās, bet, vaicāti par savu rīcību, izturējās visai bravūrīgi un sniedza nepatiesu informāciju par sevi.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. nu jau sākam aiziet galējībā! Kā tādi mazohisti.Visur meklējam un vēlamies saskatīt negatīvo! kādreiz cilvēka dzīvību var izšķirt sekundes desmitdaļas! Šī piesprādētā josta kādam var būt liktenīga! Varbūt pakontrolējam arī ātro palīdzību? Un tad, skatoties acīs mātei, kuras bērns gājis bojā- sakām “viss bija pēc NOTEIKMIEM” !

  2. Dažiem ir atļauts viss,bet citiem nedaudz vairāk.
    Gribētos policijas priekšniecības komentāru….

Draugiem Facebook Twitter Google+