×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.3°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. februāris, 2016
Drukāt

VIDEO: Politiķu rokaspulksteņu cena mēdz pārsniegt 10 000 eiro (10)

Kadrs no videoKadrs no video

“Šāds pulkstenis liek aizdomāties – ja mēneša ienākumi neatbilst pulksteņa vērtībai, tad tas apkārtējos izraisa smaidu,” politiķa Mārtiņa Bondara 12 000 eiro vērto laikrādi TV3 raidījumam “Bez Tabu” komentē etiķetes speciāliste Gunta Krasta.

Nesen sociālajos tīklos lielu uzmanību pievērsa Valsts ieņēmumu dienesta Aigara Undzēna rokaspulkstenis, kas nepavisam nav no lētā gala. Izrādās, ka laikrāža Carrera Tiger Wood vērtība Latvijas tirgū sasniedz 4000 eiro.

Miljonārs Jūlijs Krūmiņš kā aksesuārus iecienījis nēsāt lielus, masīvus zelta pulksteņus, kas attiecīgi parāda arī viņa statusu.

Finansists un politiķis Ivars Godmanis uz rokas nēsā Cartier Pasha pulksteni, kura tirgus vērtībā ir aptuveni astoņi tūkstoši eiro.

Latvijas Reģionālās apvienības deputāts Mārtiņš Bondars uz rokas nēsā Ulysse Nardin pulksteni, kura vērtība tirgū ir aptuveni 12 tūkstoši eiro. “Šāds pulkstenis liek aizdomāties – ja mēneša ienākumi neatbilst pulksteņa vērtībai, tad tas apkārtējos izraisa smaidu,” Bondara laikrādi komentē etiķetes speciāliste Gunta Krasta.

Savulaik turīgākais Līvānu uzņēmējs, tagad “zaļzemnieku” pārstāvis Saeimā Jānis Klaušs, izvēlējies vizuāli spilgtu laikrādi ar atsegtu mehānismu. Tādus esot iecienījuši pulksteņu kolekcionāri.

Pievienot komentāru

Komentāri (10)

 1. “Finansists un politiķis Ivars Godmanis” – pa kuru laiku tas kangars un valsts postītājs kļuvis par “finansistu”?

 2. Kā citādi sevi parādīsi, ja prāta nav, strādātgribas nav?

 3. Valsts ir izzagta.Tām materialām vērtībām kaut kur jāparādās.Nu par Godmani taču nevajadzētu šaubīties,Visa prihvatizācija un kur tad Parex bankā divu ned.laikā pazudušie miljoni.Tas čekas frukts būtu sēdināms kopā ar Punduru.Un tādu ir N-tā armija.Kaut vai pēdejā epizode ar to finanšu izmeklētāju no VID.Un tas ir TIKAI VIENS ekzemplārs !!Ja žurnālisti no de Facto un Nekā personīga neraktos,mēs vispār NEKO nezinātu.BET ir taču SAB,DP ,KNAB, VID utt saņem labas algas un paši korumpēti,bet valstī pa galgu pat ne peles,bet žurkas danco.
  Āboltiņa ar savu Co ļauj izzagt Rīgu un pārkrievot.TAPĒC arī SC tup un klusē.Klusē ,tup un zog,braucot “īrētos”džipos.Spļauj visam un visiem valstī.Paskataties KĀ !!! SC deputāti izturas pret latviešu žurnālistiem.Ne no SC,ne no RD itin nekas nenoplūst,jo zog komandā,ne tā kā latviešu partijās,katrs sev.
  Prezidenta faktiski nav,premjers ,ticiet man,MĪKSTMIESIS,valstī anarhija.Meļko nav amatpersona.Arī citi nebūs,ieskaitot Hūti.Tikai cik ilgi šis izvaros valsti ar savām iegribām.Kur tas “mazais”cinītis,kurš gāzīs lielo vezumu Latvijā? NORIEBIES !!

  • Premjerei ir cieta roka tad, kad vajag ar leģionāru atbalstītājiem izrēķināties. Citos jautājumos viņa ir ļoti toleranta.

 4. Nav ko te brīnīties, proti, politiķu laiks ir ļoti vērtīgs, tāpēc to var pienācīgi noteikt tikai pēc attiecīgas vērtības laika rādītāja. Slaucēja vai arāis, tie var lēst laiku pēc saules, bet ne jau politiķis. Kā man stāstījis viens pazīstāms trimda latvietis, “tur” cilvēku vērtē pēc pulksteņa un kofera. Pac vari staigāt skrandos vien bet pulkstenis …!

 5. Bondars ir tāds pats āksts kā kaimiņš, tikai laikam zaglīgāks

 6. paraugs valsts izzagšanai.

 7. Te pienāca Kinzulis- Atbildēt

  un tas par deputāta algu?

 8. Cilvēku cieņu iegūsiet ne ar dārgiem grabšķiem, bet labestību, sirdsgudrību un drosmi. Bet saviem Saimniekiem kā bijāt tikai goji, tā paliksiet līdz izzušanai.

 9. EU VEČI?PAR KĀDU NAUDU VAR TO IEGĀDĀTIES LATVIJAS MIRSTĪGAIS NODOKĻU MAKSĀTĀJS??ATBILDE!TIE,KAS ŪJO SAEIMĀ PAR NODOKĻU MAKSĀTĀJU NAUDU 100%,UN KNAB PAT NEBŪS NEKĀDU PRETENZIJU!sADERAM UZ 100%!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+