Reuters/Scanpix

Kristaps Porziņģis ceturtdien pēc četru maču pārtraukuma atgriezās laukumā NBA čempionāta spēlē un guva 15 punktus, turklāt izcēlās ar iespaidīgu bumbas triecienu grozā.

Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 435

Ņujorkas “Knicks” Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē savā laukumā ar 110:113 (27:38, 40:28, 19:34, 24:13) piekāpās Vašingtonas “Wizards”.
Porziņģis iepriekšējos četrus mačus, tāpat kā pirmās trīs spēles gadu mijā, nespēlēja Ahilleja cīpslas traumas dēļ. Spēles dienā latvietim tika veikta magnētiskā rezonanse, kurā tika konstatēts, ka cīpslai nav nekādi bojājumi.

Lielāko daļu mača “Knicks” atradās iedzinējos, tomēr pamatlaika pēdējā minūtē izvirzījās vadībā ar 110:109. Tiesa, Džona Vola četri punkti un lieliskā aizsardzība mača nogalē sarūpēja ņujorkiešiem zaudējumu.

Latvietis atgriešanās mačā laukumā pavadīja 28 minūtes, kuru laikā iemeta sešu no astoņiem divpunktu metieniem un visus trīs soda metienus, bet aizmeta garām trīs tālmetienus.
Tāpat viņam piecas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles, viena pārtverta bumba, viena kļūda un trīs piezīmes. “Knicks” ar Porziņģi laukumā ielaida par diviem punktiem vairāk, nekā iemeta.

“Knicks” rindās rezultatīvākais bija Entonijs, kurš guva 34 punktus, 25 no tiem sametot otrajā ceturtdaļā, kas ir jauns franšīzes rekords. Tāpat viņam arī desmit atlēkušās bumbas. Tikmēr 20 punktus iemeta Deriks Rouzs, 14 punkti Kailam O’Kvinam, bet 11 punktus guva Džastins Holidejs.
Savukārt pretiniekiem Vola kontā 29 punkti un 13 atlēkušās bumbas, bet 23 punktus pievienoja Oto Porters.

“Knicks” ar 19 uzvarām 44 spēlēs ieņem 11.vietu Austrumu konferencē, kur “Wizards” ar 23 panākumiem 42 dueļos ir sestā.
Nākamo spēli ņujorkieši aizvadīs sestdien, kad savā laukumā uzņems Fīniksas “Suns”.

Dāvis Bertāns ceturtdien guva četrus punktus, bet viņa pārstāvētā komanda Sanatonio “Spurs” savā laukumā ar 118:104 (28:23, 31:35, 33:23, 26:23) pārspēja Denveras “Nuggets”.
“Spurs” pirmā puslaika beigās palika bez galvenā trenera Grega Popoviča, jo pieredzējušais speciālists par spēles tiesneša apvainošanu tika izraidīts no zāles. Sanantonio komandai šajā spēlē nevarēja palīdzēt vieni no līderiem Tonijs Pārkers un Po Gasols, kuri guvuši savainojumus.

Bertāns laukumā bija 15 minūtes, kuru laikā realizēja vienu no diviem tālmetieniem un vienu no diviem soda metieniem.
Tāpat viņam divas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvas piespēles un divas piezīmes. “Spurs” ar Bertānu laukumā ielaida par sešiem punktiem vairāk, nekā iemeta.