Sports
Basketbols

Kristaps Porziņģis pirmajā spēlē Dalasas “Mavericks” komandā.

Kristaps Porziņģis aizvadījis savu pirmo spēli pēc vairāk nekā pusotra gada pārtraukuma un atveseļošanās pēc krustenisko saišu plīsuma.

NBA pirmssezonas pārbaudes mačā Detroitā pret “Pistons” Porziņģis aizvadīja ne tikai pirmo spēli pēc garas pauzes, bet arī debitēja Dalasas „Mavericks” kreklā. Pilnai laimei pietrūka tikai uzvara – labi iesākusi spēli, Dalasas komanda zaudēja ar 117:124 (28:26, 31:24, 27:36, 31:38).

Saistītie raksti

Porziņģis spēlēja 19 minūtes, kurās guva 18 punktus (1p. 2/2, 2p. 5/11, 3p. 2/7), izcīnīja septiņas atlēkušās bumbas, atdeva divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja labāko lietderības komandā. Tiesa, slovēnis Luka Dončičs guva par trīs punktiem vairāk.

Nākamo pārbaudes spēli “Mavericks” aizvadīs naktī uz sestdienu pret Milvoki “Bucks”.