×
Mobilā versija
Brīdinājums +16°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
9. augusts, 2017
Drukāt

VIDEO: Porziņģis starp lauvām un – gramatikas kļūdām (1)

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Kristaps Porziņģis piedalās Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības atklātaijā treniņā "Elektrum" Olimpiskajā centrā.Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlētājs Kristaps Porziņģis piedalās Latvijas vīriešu basketbola valstsvienības atklātaijā treniņā "Elektrum" Olimpiskajā centrā.

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis šodien pievienosies valstsvienībai, kas turpina gatavoties Eiropas čempionātam.

Pagājušajā nedēļā viņš viesojās Dienvidāfrikas Republikā, kur ne tikai spēlēja basketbolu, bet arī izbaudīja dažādas ekskursijas, tostarp ar džipu izbraucot pa safari, kas liepājniekam sagādāja spilgtas emocijas.

Rīgā ar Kristapa un citu spēlētāju līdzdalību top Latvijas izlases reklāmas video, taču vienā kadrā redzams, ka uz valstsvienības krekla mūsu lielākās zvaigznes uzvārdā pazudusi mīkstinājuma zīme – rakstīts Porziņgis, lai gan jābūt – Porziņģis. Bet reklāmai kopumā jābūt gana interesantai.

Tikmēr viņa pārstāvētā NBA vienība Ņujorkas “Knicks” turpinot sastāva komplektāciju nākamajai sezonai noslēgusi līgumus ar uzbrucēju Maiklu Bīsliju un aizsargu Remonu Sesionu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+