×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.6°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
9. jūlijs, 2017
Drukāt

VIDEO: Prasa izmantot kases aparātus, kurus praktiski nav iespējams iegādāties (3)

Ekrānšāviņš no Skaties.lvEkrānšāviņš no Skaties.lv

Neraugoties uz vairākkārtēju termiņu pārlikšanu, uzņēmumi joprojām pamatīgi kavējas ar vērienīgās kases aparātu ieviešanu, ar kuru valsts cer izvairīties no nodokļu nemaksāšanas. Jaunām prasībām atbilstoši kases aparāti lielai daļai uzņēmēju bija jāsāk lietot jau no jūlija. Uzņēmējs stāsta, ka nomainīt aparātus joprojām nav iespējams. Vairāk – video sižetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ne tik pareizais... Atbildēt

    Vajadzētu visiem sarīkot bardaku pie valdības ēkas,,,savākt iepriekšējos un nolikt kaudzē pie durvīm.
    Tiešām jauno noteikumu izstrādātāji neko nejēdz no tirgošanas,,,par kreiso preci tak neviens čeku nedod un svešiem to arī netirgo. Tā lūk kungi.Apsveicama rūpe par tautu, kases aparātu iegāde nu nemaz neveicinās zemāku cenu jo to aparāui cena tagad ir pie preces cenas klā!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

  2. gribu strādāt godīgi Atbildēt

    Valstī bezjēdzīgs bardaks. Uzdod uzdevumus, paši nespēj nodrošināt izpildes apstākļus.. Tik apmaksāt liek uzņēmējiem. Tie, kuri izdomāja šo kases aparātu nomaiņu, tad lai sedz izdevumus no savas kabatas. Jo uzņēmēji vienreiz jau pirkuši par savu naudu.

  3. “nomainīt kases aparātus joprojām nav iespējams”????, bet tas jau tā arī bija plānots- termiņš beidzies, iekasējam soda naudas! ! ! !

Draugiem Facebook Twitter Google+