×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
1. janvāris, 2017
Drukāt

VIDEO: Prezidents Raimonds Vējonis Jaunajā gadā uzrunā mūs kopā ar sievu Ivetu (45)

Fotošāviņš no Skaties.lvFotošāviņš no Skaties.lv

Teksts: Leta, Video – Skaties.lv

Jaunajā gadā ir jāienāk ar jauniem mērķiem, ar lielāku pārliecību par sevi un drosmi pieņemt lēmumus, tā savā gadumijas apsveikumā Latvijas iedzīvotājiem norādīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Prezidents atgādināja, ka Jaunā gada sagaidīšana ir tradīcija, kas vieno visas paaudzes un tautības. “Tas ir brīdis, kad atskatāmies uz paveikto un vēlam viens otram veselību, pārticību un veiksmi,” norādīja Vējonis.

Savā kopīgajā uzrunā ar kundzi Ivetu Vējoni prezidents klāstīja, ka šajā gadā tikušies ar Latvijas ļaudīm daudzās vietās un ikreiz pārliecinājušies, cik lieliski cilvēki un stipras ģimenes dzīvo Latvijā. “Mūsu galvenais balsts ir tuvākie. Viņos rodam iedvesmu un spēku,” sacīja Vējonis.

Tikmēr prezidenta kundze savā uzrunā atzina, ka ģimenē aizvadītais gads ir bijis dažādu pārdzīvojumu pilns. Tomēr grūtā brīdī bijis iespējams sajust to spēku, ko sniedz pozitīvas līdzcilvēku domas, patiess cilvēciskais atbalsts un pleca sajūta.

“Tomēr vissvarīgākās ziņas šogad bija ļoti priecīgas – mēs sagaidījām savu pirmo mazbērniņu. Ir milzīgs prieks par katru Latvijā dzimušo bērnu. Ikkatrā mazulītī mēs redzam, kā veidojas un aug Latvijas tautas nākotne,” sacīja prezidenta kundze.

Prezidents, turpinot uzrunu valsts iedzīvotājiem, uzsvēra, ka katrs no līdzcilvēkiem ir Latvija – ar saviem darbiem, domām un iecerēm. “Gan šeit, gan visā plašajā pasaulē. Jaunajā gadā mums ir jāienāk ar jauniem mērķiem, ar lielāku pārliecību par sevi un drosmi pieņemt lēmumus,” mudināja prezidents.

Viņš arī aicināja Latviju atraisīt savu potenciālu, kas ir galvenais uzdevums Jaunajam gadam. Prezidenta ieskatā, ir jāpanāk, lai gudrās domas, drosmīgās idejas un lielie plāni pārtop par īstenību. “Saskatīsim un novērtēsim arī to, ko esam sasnieguši,” sacīja Vējonis. “Lai valsts veidotu tādus priekšnoteikumus, kas dotu iespēju izpausties mūsu talantiem, un mūsu uzņēmība nestu augļus. To veicināt ir mana apņemšanās,” viņš piebilda.

Tikmēr Valsts prezidenta kundze atgādināja, ka iedzīvotājiem ir jāturas kopā, jo tikai cieņa un rūpes vienam par otru palīdzēs sasniegt arvien jaunus panākumus. “Lai mūsu starpā būtu vairāk uzticēšanās un iedvesmas,” aicināja prezidenta kundze.

Uzrunas noslēgumā Vējonis mudināja atcerēties, ka spēks un gudrība, kas nākamajā gadā būs vajadzīga Latvijas izaugsmei, dzimst savstarpējās attiecībās.

“Gadu mijas gaišumu un kopības sajūtu ņemsim līdzi Jaunajā gadā un dāvāsim to cits citam ikdienā,” sacīja prezidents, novēlot Latvijas iedzīvotājiem laimīgu Jauno gadu.

Pievienot komentāru

Komentāri (45)

 1. Velna milti,atkal vecie stiķi,pazūd visi komenti?!Tas tapēc,ka ZZS un Hūte pie šprices?

 2. Cik mēs esam ļauni.Žēl.Gribās ticēt ka mūsos ir kaut mazliet cilvēcības.

 3. Katram jāzin sava vieta …kad tauta gaida PREZIDENTA RUNU…CITIEM tur nav ko maisīties ..sarunas par bērniņiem .mazbērniņiem .lai paliek citiem tv raidījumiem …kas attiecas uz sacīto par ģimenes pārciesto tauta pārdzīvoja PREZIDENTA veselības stāvokli un juta līdz viņa gim.tad jau vismaz būtu lieku reizīti tautai pateicību izteikusi un sacījusi ka darīs visu lai ar mūsu veselībām būtu kārtība jo tagad saprot ko iz jāiztur gim.kurās ir slimnieki .
  .jeb tagad kad gim.ienācis mwzberns sapratusi ka 11 eiro bernam nav nekāds pabalsts .bet izsmiekls un ka arī šai lauciņā valstī kas jādara …veltīgi gaidījām PREZIDENTA RUNU …

 4. ak dies, cik lēni lasam tekstu…un garlaiciiiiigi

 5. Pirms ievietoja kopbildi vajadzēja kādam ieskatīties un piekārtot dāmas labās puses tērpu ,lai nebūtu nesmuka ieloce zem stilba . Domāju ,ka tas nepieder šīs dāmas etiķetei.

 6. Kas,Valsts galvai. gan notiek ar mūsu valsti? Pie stūres pašreiz ir dīvains prezidents. Liekas,ka Valsti vada viņa kundze.
  Pirmkārt jau piedalīšanās modes skatē otrkāart Jaungada uzrunā viņasd iemaisīšanās prezidenta runā.
  Nezinu nevienu valsti pasaulē kur prerzidantu kunddzes maisītos un skrietu pa priekšu

 7. Cilveki gan jau sirsnigi,bet tas viss lak izskatas kad neruna:)Es ari nemeginu saksafonu spelet bez dotumiem…

 8. Nepatika man. Tāds pas un mammas duets. No prezidenta tomēr gaida politiķa cienīgu runu, nevis šīs nekonkrētās pļāpas pensionāru mierināšanai. Šo viņi varēja pietaupīt, atverot kādu ģimeņu labdarības iestādi, nevis uzrunājot visu Latvijas tautu. Pa vējam nācis vējā aiziet.

  • Nu nepareizi – Pa vējam nācis vējā aiziet. Jābūt – no Puzes pirts vīru bīdīts ( pie pisuāriem spiedīgā momentā) un Puzes vīru atlaists aizies ( savu domu un nepaklausības gadījumā ) …

 9. не естественно и глупо. да они просто стебутся над нами!

 10. Par ko Valts kanceleja saņem algu, ja neprot sagatavot prezidentu uzrunai?
  Abi izskatījās pārbijušies. Domāju, ka sabiedrība neatbalstīs apsveikuma duetu.
  Lasītais teksts bija tik formāls, uzkrītoši varēja redzēt, ka lasa no špikera.

  • vai tad valsts kancelejā algas nepieaugs par 600 eiro? par šādām uzrunām (pamatskolas līmenī) vajadzētu par 600 samazināt, nevis palielināt.

 11. ?!viss ir pec Augstakas pdomes laiku tradicijam. I skats,i gaita,i runa…ne atnjemt,ne pielikt.Tuksha muca,pie tam baigi sarkana.

 12. nesmirdinies,krievushka,bet trin pie savejiem uz faterlandi no kurienes atvilkushies tavi urodi.

 13. Paldies par šo netradicionālo uzstāšanos! Es to sapratu kā taktisku padomu, ka laimes pamats, arī visas valsts labklājības un stabilitātes pamats ir stipra, mīlestībā un darbos vienota ģimene. Es to sapratu kā aicinājumu priecāties par saviem mazbērniem, jo tie būs viņi, kam lemts veidot nākotnes Latviju. Bet tiem, kas šo uzstāšanos noniecinājuši, iesaku pašiem sev pajautāt: “Bet kā ir ar manu ģimeni? Vai visa mana žults, viss naids pret savu valsti, pret savu prezidentu nav radies tāpēc, ka man nav paveicies mīlestībā, nav izdevies izveidot laimīgu ģimeni?”

  • jautājums to vecais Atbildēt

   cik daudz ģimeņu ir izpostītas, izšķirtas un aizbraukušas svešumā mūsu valsts neatkarības 20 gados? vai tas nav valsts pārvaldītāju nemākulības un negodīguma rezultāts?

   cik daudz mazu bērnu dzīvo trūcīgās ģimenēs, kurās vecāki strādā, bet ar cilvēka cieņas pazemojošu atalgojumu nespēj nodrošināt savai ģimenei cienīgu dzīvi?

   es atbalstītu un priecātos par visu, kas notiek pozitīvs Latvijā, ja vien…..Latvija nebūtu mākslīgi padarīta par STRĀDĀJOŠU, LABI IZGLĪTOTU, ČAKLU NABAGU valsti. Ja cilvēks ir izglītots un strādā, bet tik un tā ir NABAGS, tad vaina ir valsts pārvaldībā, nevis strādājošajos nabagos.

   Iespējams, vecais, tu esi no tā “otrā, biezā” gala, kuram alga tūkstošos, ierēdnis, kādu ir simtiem tūkstošu, kas sēž kabinetos un saņem lielas algas.
   Šajos svētkos es domāju par tiem, kuriem augstākā izglītība, kuru strādā atbildīgos darbos, bet tik un tā ir nabagi. Kuri audzina bērnus ticībā, ka reiz kaut kas mainīsies un arī viņi tiks uzskatīti par šīs valsts cilvēkiem, kas pelnījuši NORMĀLI DZĪVOT nevis tikai IZDZĪVOT. Lai līksmo tie, kam paveicies, vai kas pietuvināti un tāpēc labi apmaksātos amatos! Mani ziedi pieder “zaudētājiem”, kuri ZINA, ko nozīmē bēdas un prieks, bads un izmisums, šķiršanās un nesavtīga ziedošanās, dzimtenes mīlestība un sāpes par šo postā iedzīto zemi (kuru gan neredz tie, kas kājām vairs neiet un sabiedriskajā nebrauc).

  • nav dabiska, tāda samākslota, skolnieciska. varbūt cilvēki cenšas, lai nebūtu tik jūtam izloksne. prasās Vējoņa runā vairāk dabiskuma, ekspromta, personīgās pārliecības, nevis iemācīta teksta norunāšanas. Stāsts par savas ģimenes lietām ir nevietā kaut vai tāpēc, ka ļoti daudzi mazbērniņi Latvijā dzīvo zem iztikas minimuma. Kamēr kaut viens mazulis cieš, valsts vadītājiem nebūtu jāstāsta tautai par savu laimi, kuras pamats ir normāls atalgojums par darbu, normāli dzīves apstākļi utt, kas daudziem jo daudziem bērniem un viņu vecākiem Latvijā ir neaizsniedzams sapnis. Vajag cienīt arī tos 40 % nabagu, kas pie savas nabadzības nekādi nav vainojami.

 14. Liels vadonis griezdams savu tautu,aptin to ar savām domām,lai tā turētos kopā un neizklīstu kā vēja dzīta migla.
  Edvards Virza
  Ps.Uzruna,diemžēl,kā vēja dzīta migla 2017.revolūcijas gadā

 15. kur mans komentārs palika?

 16. nezinu, vai tiešām man vecuma demenze, bet neatceros, ka kaut kad tautu apsveiktu kopā ar kundzi…laikam drošāk jūtas…un labi, ka kļuva par prezidentu, vismaz sisniņu sadakterēja, kas zin, kā būtu, ja vienkāršs mirstīgais .

 17. Kauns un negots par šiem vāvuļotājiem. Vairāk smird nekā dara. Tiešām mafija.

 18. Salūts un no tautas nodokļiem! Izšķiedība! Sola brīnumus, bet uz tautas rēķina un viņu algas no darba tautas kabatas. Kauns un negots visiem augšā sēdošiem klauniem. Melo un zog !

  • žēl, (manas domas) Atbildēt

   katru gadu IZŠAUJ SALŪTOS naudu, kuru varētu izlietot SIMTIEM DZĪVĪBU GLĀBŠANAI. Un tas tiek darīts valstī, kurā mirst cilvēki no ārstējamām slimībām. Mirst nabadzības dēļ. Mirst tāpēc, ka nespēj veidot savus uzkrājumus no tik niecīgām darba algām. Visi šie GAISĀ IZŠAUTIE tūkstoši bija jāizmanto daudz SVARĪGĀKAM mērķim – DZĪVU CILVĒKU VAJADZĪBĀM. Mūsu valsts ir nabaga, tajā ir tikai daudz hepatīta slimnieku kuriem NAV PIEEJAMA kvalitatīva medicīna. Tajā ir tik daudz pusbadā un trūkumā dzīvojošu pensionāru. Kas ir tas, KAS LIEK MUMS TO AIZMIRST? Kura ir tā roka, kas IZVĒLAS naudu ielikt nevis trūcīga un slima cilvēka maciņā, bet makā, kas paredz naudu izlietot salūtiem. Kad NEVIENAM nebūs jāmirst tikai tāpēc, ka nav naudas, lai ārstētos, tad salūtus varēs šaut kaut vai katru nedēļas nogali.

 19. Šī nav amatierteātra izrāde ar tautas aktieriem, te vajadzētu ievērot zināmas normas! Te var saprast , kurš groza prezidenta galvu. Prezidenta kundzes funkcijas un vietu nosaka etiķete. Runā vajadzēja pieminēt Baibu, kura šo Jaungada dienu nesagaidīja valsts ierēdņu vainas dēļ! Diemžēl aiz sava cinisma varenie to neredz!!!

 20. Paldies,par skaisto uzrunu!
  Izdzēsiet komentārus, ko raksta cilvēki, kas pārtiek no mēsliem.Nesabojājiet svētkus!

 21. Patika, ka šīgada apsveikums atšķīrās no citiem. Cilvēcīgi un korekti.

 22. Trockis: “Zivs pūst no galvas!”

 23. Es vēlos lai ātrāk tas muldoņa ar savējo aizlasītos ….nevar vairs izturēt…lai dievs dod .

 24. Laikam Raimis zem sievas tupeles ka tā velkas visūr līdz….da pie vienas vietas tas viņu vēlējums.

 25. Ivetai kleita pa sauru un isu .Ne tie gadi ne ta figura.Vairak auduma vajag nopirkt un citu fasonu.

 26. Šās uzrunas ir CK KPSS un politbirojas tradīcija. Cik man ir zināms Eiropa tādas nekultivē. Varēja vēl Medvedjevu citēt “Naudas nav, bet jūs turaties”. Bet jā atrodās vēl tādi, kas spēj asi reaģēt – tad vēl turās.

 27. Bagāts viņš, bet mīkstu sirdi, dzird par grūtdienīšu raudām, tūdaļ kabatā bāž roku un izvelk savu nezdodziņu!

 28. Ko tas tur Vejonis burbina,tuksi vardi,es pat neklausijos ko vins teica!Abi ar sievu paedusi un var murmulot,tautai no siltak nepaliks!Tu esi caumalaVejoni,to ka tu neko nedari tautas vieta!

 29. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt


  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, nožēlojami gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

  Un, arī: “Viss, kas ar mums notiek un, vienlaikus, arī rada iespēju neaiziet bojā, padara mūs stiprākus.”

  =======

  “Zem-eglītes ( no kr.val. ~ ‘pod joločku’) prātuļojumiņš”.
  ( Iz “O.M.© arChīva”, ANNO ~ Gadumija, 2007. / 2008. 2016. / 2017. )
  .
  Klāt Gadumija, kalendārs tā saka.
  Priekš ‘katra viena’, treknāka vai švaka:
  Priekš “tautas kalpu” varzas “augstā mājā”,
  Un viņu “kungiem” šīs “valsts” nabagmājā.
  .
  Priekš premjeriem un prezidentiem “cēliem”,
  Un Tēvu Zemi pamest spiestiem dēliem,
  Priekš “daudzpartiju” sugas polit-klauniem,
  Un “valsti” uzturošiem “pūļa auniem”.
  .
  Priekš “elites”, kas SILES ēnā ‘ganās’,
  Un “lumpeņiem”, kas kaut kā iztikt manās,
  Priekš varas vergiem, truliem pakalpiņiem,
  Un “socpatversmēs” – šīs “valsts” pabērniņiem.
  .
  Priekš “partkomiem”, kas stiķē valdīšanas,
  Un “pensīšiem”, kam pietrūkst iztikšanas,
  Priekš “shēmotājiem”, kas “pa biezo vārās”,
  Un tiem, kam “labdarības zupa” vārās.
  .
  Priekš “spriedumu” un “normu” tirgotājiem,
  Un Tiesiskuma velti meklētājiem,
  Priekš “godībām”, kas ņirdzot piegrābj ķešas,
  Un tiem, kam “ķēķa tiesās” noplēš vešas.
  .
  Priekš “biedriem”, kas “uz vietām” lepni dzīvo,
  Un tiem, kas “točkās” indējas ar sīvo,
  Priekš pašvaldoņu sugas kangariņiem,
  Un “simtlatniekiem”, kuri vergo viņiem.
  .
  Priekš bandītiem ar “apkaklītēm baltām”,
  Priekš bļodlaižām ar muguriņām “staltām”,
  Priekš falša “veiksmes stāsta” zombijfaniem,
  Priekš NOZOMBĒTU “aunu bara” ganiem.
  .
  Priekš SILES cūklopiem un “reņģēdājiem”,
  Priekš Fermas rukšķiem, viņu barotājiem,
  Priekš varas “ešeloniem” & “pārmijniekiem”,
  Priekš “LR valsts” un MZ pavalstniekiem.

  Kā Veco gadu ŠOREIZ Jaungads aizstās?…
  Priekš dažiem – salūts “ilgtspējīgi” laistās,
  Zem sudrabegles – “ekskluzīvas” preces.
  Priekš vairuma – kūst siltā liesmā sveces…

  =====

  oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU zeme SILES “valsts” “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

  • Pamēģini “vilkābeles tinktūru” iespējams ka līdzēs.

   • Pamēģini vēlreiz izēst ateju, iespējams ka tev līdzēs kārtējo reizi.

    =======

    P.S. CENZŪRA ir AIZLIEGTA ar LIKUMU, juridiski analfabētiskie “la-vīzē” parazitējošie “lielākie kretīni”.
    .
    Ir sacīts: “Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS.”

    Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.”

 30. Ticiet gan,prezidenta kungs,kad tauta tos lēmumus pieņems,parpalas ies pa gaisu un tad būs jāatbild par darīšanu un nedarīšanu,par visu

 31. Bet man 2016.gadā bija 4rezes lielāks prieks nekā prezidentam ar kundzi, jo es sagaidīju četrus mazbērniņus viena gada laikā!!!!

 32. Paldies, bet varbūt šonakt iztiksim, bez tā jocīgā akcenta un samākslotajām pozām. Es šo ieņemamā amata apstulbināto pārīti labāk apskatītu, kadā no PRIVĀTĀS DZĪVES lappusēm.

  • Mums nekad neviens nebūs labs,ja ir tik daudz ļaunu cilvēku.Visi deputāti,ministri un prezidenti nāk no mūsu vidus.Ja pat Jaunais gads jāiesāk ar naida pilniem komentāriem,tad neko labu nevaram gaidīt.Skumji.

   • Tas ļaunums jau nāk no tiem, kuri paši nav plika graša vērti, kuriem šaurās pierītes un gludās smadzenes. Tas ir skaisti, ka prezidents ar kundzi kopā uzrunāja tautu, bet visi zagļi, laupītāji un shēmotāji ”augšās”, ….paši vien esam, ne no Austrālijas vai Zimbabves….Pašu vēlēti un loloti. Laimīgu un mierīgu Jauno gadu, bez skaudības un ļaunuma!!!

   • viņi nenāk no mūsu vidus, viņi nāk no ZZS. bet par video uzrunu – bildi labāk skatīties bez skaņas.

  • bet to bendes meitiņa Atbildēt

   šim komentāram ļoti var piekrist.

Draugiem Facebook Twitter Google+