Kultūra
Teātris un kino

VIDEO. Publiskots jaunās ģimenes filmas “Vecā dārza noslēpums” treileris0

Publicitātes foto

Filmu studija F.O.R.M.A. publiskojusi jaunās ģimenes spēlfilmas “Vecā dārza noslēpums” reklāmas video, LA.lv uzzināja studijā.

Režisoru Olafa Okonova un Gunitas Grošas aizraujošo spēlfimu kinoteātros sāks izrādīt no 25.janvāra. “Vecā dārza noslēpums” ir piedzīvojumu stāsts visai ģimenei, kurā iesaistītas jaunās tehnoloģijas, ceptas sliekas, īsti ķirbji, dzīvi zirnekļi, spoks un citi notikumu dalībnieki un liecinieki.

Kad skolas bērni Santa, Kaspars, Nils un Keita izraugās bijušā VEF inženiera, pensionāra Armanda veco dārzu ar sagrabējušo busiņu kā izcilu vietu, kur spēlēties, viņi vēl nezina par noslēpumu, kas ieinteresējis izmanīgo un naudaskāro uzņēmēju Kārli. Turklāt, ak, šausmas, viltniekam ir ūsas!

Drīz vien savērpjas dažādi notikumi, un skolas bērniem nākas gan iepazīt divus ne visai apķērīgus ļaundarus, gan arī sadraudzēties ar Armandu un iesaistīties dārza teritorijas aizstāvēšanā un glābšanā. Galu galā atklājas arī noslēpums…

Bērnu lomās ar prieku iejutās Roze Baumane, Niks Rapšs, Emīls Pohorželskis un Emīlija Jakubāne. Pieaugušo lomas atveido aktieri Agris Māsēns, Lauris Subatnieks, Imants Strads, Armands Berģis, Inga Alsiņa-Lasmane un Gatis Gāga.

LA.lv