Mobilā versija
+3.3°C
Lilita, Irita, Ita
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
12. maijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Puisēna piekaušana Jaunjelgavā: varmākām piespriež naudas sodu

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Par 1. klases bērna smagu piekaušanu, ko Jaunjelgavā paveica 5. klases skolēni, tiesa piespriedusi sodu – trīs tūkstoši eiro – 1500 eiro no katras ģimenes, kurā aug pusaudži, kas bijuši tik vardarbīgi pret mazu puiku, intervijā TV 3 raidījumam “Bez Tabu” pastāstīja cietušās ģimenes advokāts Edgars Lodziņš.

Latvijā plašu rezonansi guva gadījums, kad 2013. gadā piektās klases skolēni Jaunjelgavas vidusskolas tualetē smagi piekāva puisīti no pirmās klases, tostarp sperot viņam pa kājstarpi. Varmāku vecāki savu atvašu nodarījumu stūrgalvīgi noliedza.

Raidījums atklāj, ka viena no ģimenēm, kuras bērns piekāva puisēnu, pat uzdevās par mazturīgiem, lai nebūtu jāmaksā sods.

Tiesa jau pirms pusotra gada cietušā labā piesprieda naudas sodu divu tūkstošu eiro apmērā. Taču abas puses pārsūdzēja spriedumu, un nu tas ir par tūkstoš eiro skarbāks.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (30)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (25)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+