Mobilā versija
-1.9°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
12. maijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Puisēna piekaušana Jaunjelgavā: varmākām piespriež naudas sodu

Foto AFP/LETAFoto AFP/LETA

Par 1. klases bērna smagu piekaušanu, ko Jaunjelgavā paveica 5. klases skolēni, tiesa piespriedusi sodu – trīs tūkstoši eiro – 1500 eiro no katras ģimenes, kurā aug pusaudži, kas bijuši tik vardarbīgi pret mazu puiku, intervijā TV 3 raidījumam “Bez Tabu” pastāstīja cietušās ģimenes advokāts Edgars Lodziņš.

Latvijā plašu rezonansi guva gadījums, kad 2013. gadā piektās klases skolēni Jaunjelgavas vidusskolas tualetē smagi piekāva puisīti no pirmās klases, tostarp sperot viņam pa kājstarpi. Varmāku vecāki savu atvašu nodarījumu stūrgalvīgi noliedza.

Raidījums atklāj, ka viena no ģimenēm, kuras bērns piekāva puisēnu, pat uzdevās par mazturīgiem, lai nebūtu jāmaksā sods.

Tiesa jau pirms pusotra gada cietušā labā piesprieda naudas sodu divu tūkstošu eiro apmērā. Taču abas puses pārsūdzēja spriedumu, un nu tas ir par tūkstoš eiro skarbāks.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (9)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+