Mobilā versija
+6.1°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
30. maijs, 2016
Drukāt

VIDEO: puiši ierepo par Rīgu. Novērtē jaunāko reklāmas brīnumu!

Kadrs no videoKadrs no video

LIVE RĪGA sadarbībā ar digitālo aģentūru “CUBE” radījuši jaunu Rīgas reklāmas video – “A–Z Riga Rap Guide”. Tas ir sociālajiem medijiem paredzēts Rīgas ceļvedis, kurā stāsts par pilsētu izstāstīts repa dziesmā ar 142 vārdiem, kas izkārtoti alfabēta secībā.

Šāds reklāmas video formāts ārzemnieku uzrunāšanai izraudzīts apzināti, lai video saturs atšķirtos no citiem daudzajiem pilsētu reklāmas video un būtu dalīšanās vērts. Tehnika, kādā video veidots, aizgūta no amerikāņu hiphopa dueta “Blackalicious” dziesmas “Alphabet Aerobics”.

Jauno video Rīgas Tūrisma Attīstības Birojs izmantos reklāmas kampaņās, kā arī Rīgas prezentācijas pasākumos un izstādēs.

Pievienot komentāru

Patriotiskas jubilejas svinības ar "Sesto jūdzi"Atzīmējot piecpadsmit gadu jubileju, 28. oktobrī Ādažu kultūras centrā pie klausītājiem dodas visvairāk titulētā kantri grupa "Sestā jūdze" ar patriotisku noskaņu caurvītu Vislatvijas jubilejas koncerttūri "Man citas zemes nevajag".
"Šķiršanās formula" režisors: vēlējos izprast, kāpēc pēkšņi izjūk daudzas paraugģimenes (1)Tikko skatītāju uzmanībai un vērtējumam nodots jaunais TV3 seriāls "Šķiršanās formula", kura 11 sērijas kopš septembra beigām skatīsimies reizi nedēļā otrdienās.
Draugiem Facebook Twitter Google+