×
Mobilā versija
+12.4°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
3. septembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Pusaudze mirusi, uz stikliem pārgriežot rīkli; policija izmeklē (6)

Foto - LETAFoto - LETA

Ilustratīvs foto

Policija sākusi pārbaudi par 16 gadus vecas meitenes nāvi kādā dzīvoklī Rīgā; šobrīd nekas neliecina par noziedzīgu nodarījumu, aģentūrai BNS pavēstīja Valsts policijā.

Policija informē, ka 27. augustā ap plkst.13.30 saņemts izsaukums no Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekiem uz kādu dzīvokli Rīgā, kur atradās 1998. gadā dzimušas jaunietes līķis ar grieztu brūci.

Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, notikuma vietā, kur jau atradās mediķi un notikušā aculiecinieki, nekavējoties ieradās gan policijas darbinieki, gan prokuratūras pārstāve.

Veicot notikuma vietas apskati un uzklausot liecinieku – personu, kas atradās dzīvoklī kopā ar mirušo meiteni – liecības, kā arī veicot šo personu pārbaudi, nekas neliecināja par noziedzīgu nodarījumu.

Visticamāk, noticis traģisks nelaimes gadījums – vairāki jaunieši dzīvoklī skraidījuši, un meitene skrienot neveiksmīgi uzskrējusi stikla durvīm, kritusi un sagriezusies ar saplīsušā stikla lauskām.

Pēc notikušā jaunieši nekavējoties izsaukuši ātro palīdzību un, telefoniski konsultējoties ar mediķiem, visiem spēkiem centušies palīdzēt meitenei līdz viņu ierašanās brīdim. Diemžēl gūtais ievainojums bijis ļoti smags un meitene nomirusi.

Šobrīd policijas rīcībā nav informācijas, kas norādītu uz notikušu noziedzīgu nodarījumu. Tādēļ policija pauž neizpratni par 2.septembrī, raidījuma “Degpunktā ” sižetā izskanējušo informāciju, kas notikušo traģisko nelaimes gadījumu pārliecinoši dēvē par neoficiālo versiju un kopumā rada iespaidu, ka pret jaunieti mēģināts izdarīt pat vairākus noziedzīgus nodarījumus.

Policijā saistībā ar notikušo jau 27. augustā ir uzsākts kriminālprocess un saņemtas gan mediķu, gan liecinieku liecības. Tāpat tika nozīmēta ekspertīze, kas ļaus precīzi noskaidrot jaunietes nāves cēloni.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Izklausās kā Padomju Armijas laikos, kad slēpa patiesību par ievainotajiem un piekautajiem. Karavīrs nokļūst slimnīcā smagā stāvoklī. Kas noticis? – Nekas īpašs, zābaks kāju uzberza. Vai cita versija – Uzkāpu uz ķeblīša, lai logu aizvērtu. Nenoturējos un uzkritu uz naža. Un tā 5 reizes …. Krītot uz stikla lauskām, var sagriezt roku, jo cilvēks uz tās instinktīvi mēģina atbalstīties, vai kāju. Sagriezt kaklu šādā kritienā anatomiski nav iespējams! Kā vajag skraidīt, lai ieskrietu stikla durvīs un tās sadauzītu? Durvis var sadauzīt, visdrīzāk, ar plecu vai elkoni. Cilvēks, kurš ieskrējis durvīs, nekrīt! Šādā situācijā lielāka stikla šķēpele krītot var iedurties pēdā no augšpuses, tādi gadījumi ir bijuši. Bet visa šī kombinācija: 1) ieskrēja stikla durvīs un tās sasita; 2) turpat uz vietas pakrita; 3) un tik neveiksmīgi, ka pārgrieza kakla artēriju!!! – tas viss kopā nav iespējams. Ko par to saka meitenes vecāki! Lai rūpīgi seko lietas izmeklēšanai, kamēr vēl patiesie pierādījumi nav likvidēti, nav falsificēti.

  2. Ak mans dievs,tas taču nav normāli..nu kā meitene skraidot pati tā varētu uzdurties uz stikiem..kaut kas te nav tiirs..
    Un vislielāko liidzjuutiibu vacaakiem un draugiem..

  3. Viņi visi ieskaitot meiteni bija kolēģi.

  4. Lai tie policisti nemelo,ka var pargriezt sev rikli?

  5. Izklausās kaut kā, hm, ne visai pārliecinoši… meitene tur ieradusies, lai kopā ar ļoti tumsnējiem nenosauktas izcelsmes jauniešiem paskraidītu pa dzīvokli?

Draugiem Facebook Twitter Google+