Mobilā versija
Brīdinājums +6.9°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
10. aprīlis, 2015
Drukāt

VIDEO: Rīgā aiztur vairākus vīriešus, kuri piekāva un aplaupīja jaunieti (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Rīgā likumsargi aizturējuši vairākas personas, kuras Līvu laukumā piekāva un aplaupīja jaunieti, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas pašvaldības policijā.

Policija informē, ka 5.aprīlī pirms pusnakts pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki pamanīja konfliktu Līvu laukumā un nekavējoties par to ziņoja tuvākajai policijas patruļai.

Zemē nogrūstajam jauneklim viens no uzbrucējiem izņēma no kabatas naudas maku. Kamēr pirmais ņēma maku, otrs ar kāju spēra gulošajam pa galvu. Padarījuši savu, jaunie cilvēki devās prom, pa ceļam pārbaudot naudas maka saturu un atbrīvojoties no tā.

Pavisam drīz notikušajā iesaistītos policijas darbinieki aizturēja turpat Vecrīgā, atrasts arī izmestais maks un uzmeklēta cietusī persona. Turpmāko procesuālo darbību veikšanai aizturētie un cietušais nogādāti Valsts policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Džeku sit laukuma vidū, un apkārt totāls pofigs…

  2. Policijai paldies!Šmurguļiem rokas apcirst lai nakama reize nebūtu.

  3. Urlas vel pastav? purna no starta šitiem urāliem..

  4. Man nekas nebūtu pretī, ja šos trīs policijā notestu tā, ka ne paiet ne pasēdēt!

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+