Mobilā versija
+14.9°C
Janīna, Linda
Pirmdiena, 21. augusts, 2017
10. aprīlis, 2015
Drukāt

VIDEO: Rīgā aiztur vairākus vīriešus, kuri piekāva un aplaupīja jaunieti (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Rīgā likumsargi aizturējuši vairākas personas, kuras Līvu laukumā piekāva un aplaupīja jaunieti, aģentūrai BNS pavēstīja Rīgas pašvaldības policijā.

Policija informē, ka 5.aprīlī pirms pusnakts pašvaldības policijas Videonovērošanas centra darbinieki pamanīja konfliktu Līvu laukumā un nekavējoties par to ziņoja tuvākajai policijas patruļai.

Zemē nogrūstajam jauneklim viens no uzbrucējiem izņēma no kabatas naudas maku. Kamēr pirmais ņēma maku, otrs ar kāju spēra gulošajam pa galvu. Padarījuši savu, jaunie cilvēki devās prom, pa ceļam pārbaudot naudas maka saturu un atbrīvojoties no tā.

Pavisam drīz notikušajā iesaistītos policijas darbinieki aizturēja turpat Vecrīgā, atrasts arī izmestais maks un uzmeklēta cietusī persona. Turpmāko procesuālo darbību veikšanai aizturētie un cietušais nogādāti Valsts policijas iecirknī.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Džeku sit laukuma vidū, un apkārt totāls pofigs…

  2. Policijai paldies!Šmurguļiem rokas apcirst lai nakama reize nebūtu.

  3. Urlas vel pastav? purna no starta šitiem urāliem..

  4. Man nekas nebūtu pretī, ja šos trīs policijā notestu tā, ka ne paiet ne pasēdēt!

Mēģinot nodzēst liesmas automašīnā, ugunsgrēkā cietis vīrietisVakar, mēģinot nodzēst ugunsgrēku, kurā dega automašīna, cietis vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Inta Šaboha. Sestdien plkst.8.44 VUGD
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+