Latvijā
Sabiedrība

VIDEO. Rīgā atlaists darba laikā piedzēries un aizmidzis pārbrauktuves darbinieks1

Ekrānuzņēmums no LTV video, Gata Ankalniņa video.

Uzņēmums “Latvijas dzelzceļš” atlaidis darbinieku, kurš šonedēļ bija tik smagā alkohola reibumā, ka nespēja atvērt Krustabaznīcas ielas dzelzceļa pārbrauktuvi, jo gulēja. Automašīnu un vilciena sadursme gan nebija iespējama, jo pārbrauktuves barjera aizveras automātiski. Cilvēkam tā tikai jāatver. Pēc notikušā uzņēmums pastiprinās alkohola pārbaudes, vēstīja LTV raidījums “Panorāma”.

Kāds autovadītājs tik ilgi gaidījis, ka nav izturējis un gājis skatīties, kāpēc netiek atvērta pārbrauktuves barjera. Ēkā viņš ieraudzījis uz grīdas guļošu, formas tērpā aizmigušu un piedzērušos dzelzceļa pārbrauktuves darbinieku. Gatis Ankalniņš notikušo fiksējis video.  Bijusi jūtama “alkohola dvinga”.  Gatis vien noteica: “Tā mēs strādājam!” Pulss reibumā guļošajam bijis normāls, tomēr Gatis un kāda sieviete uzreiz izsaukuši “ātro” palīdzību, kā arī piezvanījuši policijai.

Pēc notikušā “Latvijas dzelzceļš” sacījis, kā tāds esot tas “cilvēka faktors”. Turklāt tik lielā uzņēmumā ar tik daudz darbiniekiem visus pārbaudīt nav iespējams.

Plašāk skaties pievienotajā video.

LA.lv