Latvijā
Rīga

VIDEO. Rīgā autovadītājus pārsteidz milzu “krāteris” brauktuves asfaltā0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Cīņa par asfalta seguma kvalitāti nav vienas dienas jautājums. Iedzīvotāji un autovadītāji, kuri šo otrdien pārvietojās pa Gulbju ielu, pārsteigumā piestāja pie kāda īpatnēja veidojuma. Viņuprāt, vārds ”bedre” šajā gadījumā ir pārāk maigi teikts  – drīzāk tas ir kanjons vai krāteris, ziņoja LNT raidījums “Degpunktā”.

Brauktuves asfaltā bija izveidojies vairāk nekā vienu metru dziļš iegruvums. Lai autovadītāji to pamanītu, “krāterī” bija iesprausts miets, kam galā plīvoja plastmasas maisiņš. Vietējā iedzīvotāja “Degpunktam” stāstīja, ka tas bijis vienīgais veids, kā apzīmēt pamatīgo bedri, kas izveidojusies otrdienas rītā, ap plkst. 8.00. Kāds vīrietis, kurš teju pats iebrauca iegruvumā un tikai veiksmes pavadīts neiegāzās ar auto bedrē, kārtīgi pūlējies, lai par šķērsli brīdinātu citus ceļu satiksmes dalībniekus.

Saistītie raksti

Automašīnas šoferis arīdzan zvanījis Ceļu pārvaldei, lai paziņotu, kas noticis. Taču avārijas dienests uz notikuma vietu it nemaz nesteidzās. Tikmēr vietējie iedzīvotāji mēģināja izprast, kas izraisījis nogruvumu asfaltā – divus metrus plato un metru dziļo bedri.

Ap plkst. 15.oo dienā atbildīgie dienesti beidzot ieradās un pienācīgi apzīmēja bīstamo vietu. Par remontdarbiem vēl esot pāragri runāt, jo no sākuma jānoskaidro, kam pieder šis konkrētais ceļa posms un kādēļ radies iegruvums brauktuves asfaltā.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv