Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Rīgā naktī uz ielas līdz asinīm sakaujas divas jauniešu kompānijas1

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Rīgā – tā sauktajā Maskavas forštatē – dažu simtu metru attālumā no vietējā Valsts policijas iecirkņa nakts vidū bija sastapušās divas jauniešu kompānijas, kas savā starpā sākušas kautiņu, turklāt incidentā pielietots arī nazis, vēstīja  LNT raidījums “Degpunktā”.

“Ap pulkst. 2.30 ticis saņemts izsaukums uz Turgeņeva ielu, kur uz ielas izcēlies kautiņš. Ierodoties notikuma vietā, policisti pamanījuši vairākus jauniešus – gan vīriešus, gan sievietes, bija redzams, ka viņi asiņo – tātad guvušas traumas,” tā raidījumam stāsta Rīgas Pašvaldības policijas Latgales pārvaldes pārstāvis Guntis Bērziņš.

Konfliktā ar nazi sadurtas divas vai pat trīs personas, sacīja policijā. Mediķi sniedza palīdzību diviem cilvēkiem, kuri tika nogādāti slimnīcā ar traumām un sniedza palīdzību. Trešā persona atteikusies no mediķu palīdzības, tā raidījumam atzina NMPD pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Incidenta vietā policisti noskaidrojuši, kurš vainojams notikušajā. Tas izrādījies kāds jauneklis, kurš pēc ķīviņa kopā ar savu draugu apsēdies turpat uz kāpnēm un mierīgi noskatījies notiekošajā. Policisti noskaidrojuši, ka persona dienas laikā lietojusi marihuānu.

Sarunas laikā ar policistiem apreibušo stāsti bijuši nesaprotami, un jaunekļi tik ļoti “pinušies notikumu atstāstījumā”, tādēļ uz vietas tā arī nav kļuvis skaidrs, kurš, ko, kuram un par ko uzbrucis, ziņoja “Degpunktā”. Vien esot skaidrs, ka viņi satikušies, sakāvušies un kādā brīdī pazibējis arī nazis…

Ir ierosināta krimināllieta par tīšu miesas bojājumu nodarīšanu.

Plašāk par notikušo incidentu pievienotajā video – brīdinām, ka tajā var būt jums nepatīkami kadri!

“Degpunktā” video redzams šeit:

LA.lv