Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
12. jūlijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Rīgā vīrietis pēc šķiršanās no sievas apmetas uz dzīvi automašīnā

Foto no videoFoto no video

Rīgā pie kāda daudzstāvu nama automašīnā jau pusgadu uz dzīvi apmeties kāds vīrietis, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Raidījuma veidotāji klātienē pārliecinājušies, ka auto salonā patiešām iekārtota guļvieta. Tur redzamas arī vairākas drēbju kārtas. Spēkratam sen beigusies tehniskā apskate.

Kāda kundze pastāsta, ka sākotnēji vīrietis dzīvojis blakus mājā pie kādas sievietes. Viņa pat norāda stāvu, kur dāma meklējama.

Dzīvokļa durvis atver kundze gados, kura pastāsta, ka vīrietis ir no Azerbaidžānas un kādu laiku dzīvojis kopā ar viņas meitu znota statusā.Pēc ģimenes strīda vīrietis izdzīts uz ielas. Ar asarām acīs viņa stāsta, ka vīrietis ir lāga cilvēks. Ik pa brīdim pat viņu pabarojot, ļaujot nomazgāties un sakopt drēbes. Pēc viņas teiktā var nojaust, ka vīrietim savulaik nozagti dokumenti, kurus tagad gatavojoties atjaunot, lai varētu meklēt darbu.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Vecāku nevērība dārgi maksā: mamma pati aplej zīdaini ar karstu tēju (3)Pagājušā diennaktī slimnīcās nogādāti četri bērni ar ķermeņa apdegumiem, aģentūrai LETA pastāstīja Neatliekamā medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (4)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+