Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. jūlijs, 2016
Drukāt

VIDEO: Rīgā vīrietis pēc šķiršanās no sievas apmetas uz dzīvi automašīnā

Foto no videoFoto no video

Rīgā pie kāda daudzstāvu nama automašīnā jau pusgadu uz dzīvi apmeties kāds vīrietis, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Raidījuma veidotāji klātienē pārliecinājušies, ka auto salonā patiešām iekārtota guļvieta. Tur redzamas arī vairākas drēbju kārtas. Spēkratam sen beigusies tehniskā apskate.

Kāda kundze pastāsta, ka sākotnēji vīrietis dzīvojis blakus mājā pie kādas sievietes. Viņa pat norāda stāvu, kur dāma meklējama.

Dzīvokļa durvis atver kundze gados, kura pastāsta, ka vīrietis ir no Azerbaidžānas un kādu laiku dzīvojis kopā ar viņas meitu znota statusā.Pēc ģimenes strīda vīrietis izdzīts uz ielas. Ar asarām acīs viņa stāsta, ka vīrietis ir lāga cilvēks. Ik pa brīdim pat viņu pabarojot, ļaujot nomazgāties un sakopt drēbes. Pēc viņas teiktā var nojaust, ka vīrietim savulaik nozagti dokumenti, kurus tagad gatavojoties atjaunot, lai varētu meklēt darbu.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (27)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+