Rīgas “Dinamo” komandas soliņš.

Rīgas “Dinamo” hokejisti ceturtdien KHL spēlē Ufā pirmajā periodā skaisti atspēlēja divu vārtu deficītu, bet papildlaikā tomēr atzina “Salavat Julajev” pārākumu – 2:3.

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19
Atradusies pirms 13 gadiem pazudusi meitene, kura savulaik neatgriezās mājās no skolas 15

Vārtus rīdziniekiem guva Lauris Dārziņš un Mārtiņš Dzierkals, bet Timurs Biļalovs vārtos atvairīja 28 no 31 metiena. Jau sestā spēle pēc kārtas “Dinamo” noslēdzās ar vienu vārtu starpību, bet papildlaiks bija nepieciešams 13. reizi šosezon.

“Dinamo” nevarēja palīdzēt rezultatīvākais spēlētājs Līnuss Videls, kurš punktus bija guvis četros mačos pēc kārtas. Netipiskā pozīcijā centrā maiņā pie Laura Dārziņa un Miķeļa Rēdliha nācās iejusties Frenkam Razgalam. Ierindā atgriezās Kristaps Sotnieks.

“Salavat Julajev” iepriekšējās divās spēlēs bija iemetis 13 ripas un šodien jau ar pirmajām sekundēm piespieda rīdziniekus domāt par savu vārtu drošību, tādējādi likumsakarīgi rezultātu atklāja šogad lieliski spēlējošais Līnuss Umarks, bet vēlāk labu kombināciju ar precīzu metienu no vārtu priekšas noslēdza Vladimirs Tkačovs.

Viesus spēlē ar lieliskām darbībām un gūtiem vārtiem pēc divu minūšu soda izciešanas atgrieza Lauris Dārziņš, bet Mārtiņš Dzierkals jau 17 sekundes vēlāk izlīdzināja rezultātu – 2:2. Lai arī otrajā periodā daudz vairāk uzbruka mājinieki, arī viesiem bija vairākas lieliskas iespējas gūt vārtus – Rēdlihs nerealizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu, Razgalam metiens neizdevās kā gribējās – tomēr rezultāts nemainījās.

Cīņas raksturs bija līdzīgs arī trešajā periodā, uz tablo saglabājoties līdzsvaram. Pagarinājumā teicamu uzbrukumu ar precīzu metienu noslēdza Antons Burdasovs, nodrošinot uzvaru Ufai, kas Austrumu konferencē atrodas sestajā vietā.

Rīgas “Dinamo” Rietumu konferencē no astoņnieka atpaliek par diviem punktiem un cīņu par izslēgšanas spēlēm turpinās svētdien, kad mājās uzņems Čeļabinskas “Traktor”.