Andris Džeriņš (baltā formā) uzbrukumā.

Rīgas “Dinamo” hokejisti svētdien KHL spēlē Maskavā trešo reizi šosezon apspēlēja Mika Indraša pārstāvēto “Dinamo” – 2:1 papildlaikā. Par veidu, kā Rīga iemeta uzvaras ripu, vairāk kā 10 tūkstoši mājinieku fani kļuva ļoti dusmīgi.

“Man ir lauzta kāja un deguns, pārsista piere, pamatīgs smadzeņu satricinājums…” Horens Stalbe Dobelē nežēlīgi piekauts 33
Putinam draud briesmas, par kurām pagaidām zina tikai nedaudzi 15
Mājas
12 senlatviešu ticējumi par Jurģu dienu: kāda šī diena, tāda visa vasara? 25

Abās iepriekšējās savstarpējās spēlēs ar Maskavas “Dinamo” uzvarēja Rīgas hokejisti, arī šodien pirmo periodu aizvadot aktīvāk un bīstamāk, tomēr pirmie vārtus guva mājinieki, kad pēc Alekseja Pepeļajeva tālmetiena neveiksmīgi ar tvērējdimdu nospēlēja Kristers Gudļevskis. Trešajā periodā iniciatīvu atkal pārņēma viesi, bet rezultātu izdevās izlīdzināt pretuzbrukumā divatā pret vienu aizsargu, ar juveliera precizitāti tālajā vārtu devītniekā trāpot kapteinim Laurim Dārziņam.

Uzvaras ripa papildlaikā vairākumā iznāca emocionāla – maskaviešu spēlētājs pēc bloķēta metiena sāpēs gulēja uz ledus, bet uzbrukums turpinājās un Mārtiņš Dzierkals teicami piespēlēja Andrim Džeriņam, kurš meta precīzi. Tā kā ripu kontrolēja rīdzinieki, tiesneši pareizi ļāva spēlei turpināties, lai gan maskaviešu fani uzskatīja, ka tā bija jāpārtrauc, lai traumētajam spēlētajam var sniegt palīdzību. Liela ūjināšana un neapmierinātība, lai gan viss noteikumu robežās un – divi punkti Rīgai.

“Labi sākām, bet pārtraukumā pretinieki aprunājās, kaut ko pamainīja, mēs sākām pieļaut daudz nevajadzīgas kļūdas. Turpinājām cīnīties un spējām izlīdzināt rezultātu. Mums katru dienu jāstrādā ar 100, 200 procentu atdevi, jāuzvar visās divcīņās un epizodēs, lai sasniegtu mērķi,” tā pēc mača atzina Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Ģirts Ankipāns.

Rīdzinieku rindās debitēja Ruslans Pedans, sastāvā atgriezies arī Roberts Mamčics, bet palīdzēt nevar rezultatīvais aizsargs Metjū Majone, tāpat Kristaps Sotnieks.

Rīgas “Dinamo” kopvērtējumā noķēruši Rietumu konferencē astotajā vietā esošo Podoļskas “Vitjazj” un nākamo maču aizvadīs otrdien Čerepovecā pret Artūra Kuldas pārstāvēto “Severstaļ”.